Zpět Lidové noviny Středa, 7. dubna 2021
Hledat Rubriky 7. 4.

Lidové noviny

Středa, 7. dubna 2021
Close
Inzerce
7. 4. 22:53 Německo zahájí jednání s Ruskem o případném nákupu vakcíny Sputnik, chce ale klíčová data o látce
Lidové noviny
Německo podle zdrojů agentury Reuters v nejbližší době zahájí předběžná bilaterální jednání s Ruskem o možném nákupu vakcíny Sputnik V. Konečná dohoda by ovšem závisela na tom, zda Moskva předá klíčová data o očkovacím přípravku proti covidu-19 Evropské agentuře pro léčivé přípravky (EMA).
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Kurzy měn
EUR 25,95 +0,270%
USD 21,83 +0,147%
CHF 23,57 +0,369%
7. 4. 22:52 Aktualizováno Vzácné krevní sraženiny souvisejí s AstraZenekou, uvedla EMA. Přínos vakcíny ale převažuje
Lidové noviny
Výskyt krevních sraženin může být velmi vzácným vedlejším účinkem očkovací látky firmy AstraZeneca. Po podrobném hodnocení desítek případů úmrtí či zdravotních obtíží k tomu dospěla Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA).
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 15:21 Muž měl v chatě 800 dělostřeleckých granátů i letecké pumy. Část munice musela policie odpálit na poli
Lidové noviny
Stovky granátů, desítky kilogramů nábojů i několik leteckých pum našli v pondělí policisté v chatě v Ostopovicích na Brněnsku. K chatě vyjížděli kvůli úmrtí jejího majitele. Šestačtyřicetiletý muž zemřel bez cizího zavinění, zřejmě kvůli svým zdravotním problémům. Na webu policie to oznámil mluvčí policistů David Chaloupka.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 14:25 V pražské Libni praskla zeď bytového domu, část se vyvalila do boku. Hasiči evakuovali přes 20 lidí
Lidové noviny
V ulici Kovářská v pražské Libni praskla zeď obytného domu. Na místě zasahují hasiči. Z budovy museli evakuovat asi dvacet lidí, které z místa odvezl speciální autobus.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 14:04 Rakouský parlament řeší, jak naložit s poslancem odmítajícím nosit respirátor
Lidové noviny
Rakouský parlament řeší, jak naložit s poslancem, který v budově zákonodárného sboru setrvale odmítá nosit respirátor. Legislativci schválili povinné nošení této ochranné pomůcky na parlamentní půdě, odmítli však v případě nedodržování opatření ukládat jakékoliv sankce, uvedla agentura APA.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 14:04 Za odvoláním Blatného není Sputnik V, tvrdí Babiš. Prý mu vadil spolupracovník exministra
Lidové noviny
Důvodem odvolání Jana Blatného (za ANO) z pozice ministra zdravotnictví není nespokojenost s jeho prací. Na tiskové konferenci po uvedení nového ministra Petra Arenbergera do funkce to řekl premiér Andrej Babiš (ANO). S Blatným se rozcházel v názoru na to, jak by měl resort fungovat. Posléze také uvedl, že měl problém se spolupracovníkem Blatného, který byl zastáncem "promořování" a vyjadřoval nesouhlas s nákupem protilátkových léků.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 13:44 Aktualizováno Babiš předal komunistům návrh na vznik státní komerční banky. Jednání o toleranci se na týden přerušilo
Lidové noviny
Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš předal ve středu lídrům KSČM návrh na vznik komerční banky v rukou státu, jak komunisté podporující menšinový kabinet chtěli. Dohodovací řízení o toleranci menšinové vlády na týden přerušili.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 13:36 Ministr Arenberger měl blízko k Pirátům, jeho manželka se zúčastnila Miss. Novinářů se nebojí, říkají kolegové
Lidové noviny
Dětského hematologa střídá kožní lékař. Menšinová vláda Andreje Babiše (ANO) už počtvrté za poslední rok, který země tráví s epidemií koronaviru, mění ministra zdravotnictví. Tentokrát do „horkého křesla“ usedá uznávaný dermatolog Petr Arenberger (za ANO). Na rozdíl od svého předchůdce má zkušenosti v mediálním prostoru a patří k často citovaným doktorům. Jeho tvář není pro veřejnost velkou neznámou, jak to bylo v případě Jana Blatného.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 13:17 Babiš předal KSČM návrh na vznik státní komerční banky, jak chtěli komunisté
Lidové noviny
Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš předal ve středu lídrům KSČM návrh na vznik komerční banky v rukou státu, jak komunisté podporující menšinový kabinet chtěli. Dohodovací řízení o toleranci menšinové vlády na týden přerušili.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 12:49 Britská l Britská léková agentura nedoporučuje vakcínu AstraZeneca mladším 30 let
Lidové noviny
Britská léková agentura MHRA doporučuje, aby se lidem mladším 30 let podávaly jiné vakcíny proti covidu-19 než ta od firmy AstraZeneca. Důvodem jsou vzácné případy tvorby krevních sraženin u očkovaných. Přínosy preparátu britsko-švédské společnosti však podle britského úřadu nadále převažují. Totéž konstatovala švédská agentura pro léčivé výrobky.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 12:11 Britská léková agentura doporučuje lidi pod 30 let neočkovat AstraZenekou, její přínosy však převažují
Lidové noviny
Britská léková agentura MHRA doporučuje, aby lidem mladším 30 let byly podávány jiné vakcíny než AstraZeneca, její přínosy však nadále převažují.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 12:08 Aktualizováno Babiš si večer na Úřad vlády předvolal i Plagu. Předtím se bavil s Nacherem
Lidové noviny
Premiér si chystal terén také na odvolání ministra školství Roberta Plagy (za ANO), ale rozmyslel se. Není to poprvé, averze trvá už delší dobu. Ze dvou ministrů, o jejichž odvolání se spekulovalo, se předzvěsti naplnily jen u jednoho, skončil šéf resortu zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Mluvčí jeho úřadu Aneta Lednová potvrdila, že u nich se žádná výměna neodehrává. Premiér Andrej Babiš o ní ale uvažoval a zkoušel se poptávat po nástupcích. Webu Lidovky.cz to potvrdil jeden z oslovených, poslanec Patrik Nacher (ANO).
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 11:52 Olomoucký magistrát čelil masivnímu kybernetickému útoku. Veškeré agendy jsou mimo provoz
Lidové noviny
Datová infrastruktura olomouckého magistrátu ve středu časně ráno čelila masivnímu kybernetickému útoku, potvrdili vpodvečer zástupci města. Do odvolání zůstávají mimo provoz veškeré agendy, odborníci mapují rozsah napadení. Město se chystá podat trestní oznámení na neznámého pachatele, sdělil mluvčí magistrátu Michal Folta.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 11:33 Děti zdravotníků či učitelů budou moci do základních i mateřských škol každý den
Lidové noviny
Pro děti zdravotníků, hasičů, policistů, pedagogů a dalších vybraných profesí nebude od pondělí platit omezení docházky na předškoláky ani týdenní střídání výuky na prvním stupni ve škole a doma. V týdnu, kdy by měli mít žáci výuku na dálku, budou moci být celý den ve školní družině. Do školky budou moci děti těchto pracovníků i ve věku od dvou do pěti let. Vyplývá to z manuálu, který ministerstvo školství rozeslalo do škol.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 11:25 Paříž šetří ilegální večeře boháčů. Utajené luxusní restaurace navštěvují údajně i ministři
Lidové noviny
Francouzští novináři odkryli „utajené luxusní restaurace“, které v době tvrdého lockdownu navštěvují údajně i vládní ministři. Pařížská prokuratura již zahájila vyšetřování.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 11:23 Rozvolňovat opatření je potřeba obezřetně, říká nový ministr zdravotnictví Arenberger
Lidové noviny
Opatření proti šíření covidu-19 je podle nového ministra zdravotnictví Petra Arenbergera potřeba rozvolňovat obezřetně, aby se nezvrátil současný příznivý trend. Novinářům po svém jmenování do funkce oznámil, že chce prosazovat větší dostupnost léků na bázi monoklonálních protilátek a zajistit co největší počet schválených vakcín. Prezident Miloš Zeman ráno odvolal ministra Jana Blatného, kterého kritizoval, a před polednem jmenoval Arenbergera jeho nástupcem.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 11:00 Tenisky, Trouba nebo Jsi můj pán. Poslechněte si hity Lucie Bílé
Lidové noviny
Zpěvačka Lucie Bílá (vlastním jménem Hana Zaňáková) ve středu 7. dubna slaví 55. narozeniny. Oslavte to se serverem Lidovky.cz a výběrem z největších hitů jedné z našich nejznámějších umělkyň.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 10:42 Aktualizováno Entomologové podali trestní oznámení kvůli vyhubení motýla jasoně na Pálavě, na vině jsou podle nich Lesy ČR
Lidové noviny
Česká společnost entomologická podala trestní oznámení ohledně vyhubení chráněného motýla jasoně dymnivkového v oboře Bulhary na Pálavě. Podle entomologů motýla vyhubilo nevhodné a neohleduplné hospodaření Lesů ČR a Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP) problém ignoruje. Uvedli to ve své tiskové zprávě. Lesy ČR nesouhlasí.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 10:25 Aktualizováno Krevní sraženiny jsou možnými vedlejšími účinky AstraZeneky, uvedla agentura. Přínos vakcíny ale převažuje
Lidové noviny
Výskyt krevních sraženin může být velmi vzácným vedlejším účinkem očkovací látky firmy AstraZeneca. Po podrobném hodnocení desítek případů úmrtí či zdravotních obtíží k tomu dospěla Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA). Její šéfka Emer Cookeová nicméně zdůraznila, že látka britsko-švédské firmy je velmi efektivní a její přínos v boji proti nemoci covid-19 stále převyšuje možná rizika.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 10:00 Slavný filozof Michel Foucault znásilňoval v Tunisku devítileté chlapečky, tvrdí jeho kolega
Lidové noviny
Známý filozof, sociolog a psycholog Michel Foucault znásilňoval koncem šedesátých let při pobytu v Tunisku devítileté chlapečky, tvrdí jeho kolega z oboru Guy Sorman. Ten ho měl právě v té době navštívit s několika přáteli v malé vesnici poblíž hlavního města Tunisu, kde Foucalt nějakou dobu žil.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 9:54 Policie zjistila totožnost muže, který měl okrást sestry na covidovém oddělení náchodské nemocnice
Lidové noviny
Policie díky poznatkům veřejnosti zjistila totožnost muže, který je podezřelý z okradení zdravotních sester covidového oddělení jednotky intenzivní péče v nemocnici Náchod.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 9:30 Děti návrat do školy zvládnou, míní odborář Dobšík. Ke komunikaci patří obličej, odmítá vypnuté kamery při výuce
Lidové noviny
České školství se za poslední rok výrazně proměnilo. Školy musely přistoupit na digitalizaci, jež by bez pandemie možná trvala dlouhé roky. Žáci museli zvládat povinnosti distančně, pracovat samostatněji a lépe si organizovat čas. „Rozhodně ale pandemie neproměnila školu v nepotřebnou instituci a zvýraznila jiné role školy jako například socializační,“ říká František Dobšík, předseda Českomoravského odborového svazu pracovníků školství.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 9:15 Za odvoláním Blatného není Sputnik V, řekl Babiš. Prý mu vadil spolupracovník exministra
Lidové noviny
Důvodem odvolání Jana Blatného (za ANO) z pozice ministra zdravotnictví není nespokojenost s jeho prací. Na tiskové konferenci po uvedení nového ministra Petra Arenbergera do funkce to řekl premiér Andrej Babiš (ANO). S Blatným se rozcházel v názoru na to, jak by měl resort fungovat. Posléze také uvedl, že měl problém se spolupracovníkem Blatného, který byl zastáncem "promořování" a vyjadřoval nesouhlas s nákupem protilátkových léků.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 8:30 Harry s Meghan chystají pro Netflix dokument o postižených sportovcích
Lidové noviny
Dokument Srdce Invictu (The Heart of Invictus) bude sledovat přípravu atletů na titulní akci v nizozemském Haagu v roce 2022. Jde o první ovoce multimilionové smlouvy, kterou Harry a Meghan podepsali s Netflixem.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 7:55 Za odvoláním Blatného není vakcína Sputnik V, řekl Babiš. Česko podle něj počká na stanovisko EMA
Lidové noviny
Důvodem odvolání ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) není podle premiéra Andreje Babiše (ANO) ruská vakcína proti covidu-19 Sputnik V. Česko v jejím případě počká na stanovisko unijní agentury Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA), řekl Babiš novinářům poté, co do funkce uvedl Blatného nástupce Petra Arenbergera (za ANO).
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 7:26 ZVĚŘINA: Jako firmu. Přes posměch odchází Blatný se vztyčenou hlavou
Lidové noviny
Kdyby byl býval Jan Blatný manažerem a ministerstvo zdravotnictví nějakým podnikem, pak by se na konci října 2020 musel premiér, který chce řídit stát jako firmu, setsakramentsky snažit, aby jej do funkce přilákal. A po pěti měsících by si Blatný z takové práce odnášel pořádný ranec peněz jako zaslouženou odměnu.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 7:18 MACHÁČEK: Americké korporace v politické agitce
Lidové noviny
V americkém státě Georgia byl před pár dny schválen nový volební zákon, který mimo jiné upřesňuje třeba takovou zdánlivou samozřejmost, jako je povinnost předložit během voleb nějaký průkaz, tedy řidičák, pas a podobně. Zákon mimo jiné též upřesnil, od kolika do kolika hodin se v tomto státě bude volit. Protože tohle se nelíbí americké progresivistické levici, bylo jasné, že to budou napadat a kritizovat politici za Demokratickou stranu a média.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 7:07 ŽIVĚ: Rozcházeli jsme se v názoru na fungování resortu, řekl Babiš k odvolání Blatného
Lidové noviny
Ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Petr Arenberger (62) se stal novým ministrem zdravotnictví. Do funkce ho na Pražském hradě jmenoval prezident Miloš Zeman, který předtím odvolal dosavadního ministra Jana Blatného.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 7:05 Končí také národní koordinátorka očkování Baťhová, důvodem má být odvolání Blatného
Lidové noviny
Národní koordinátorka očkování proti covidu-19 Kateřina Baťhová rezignuje na funkci. Skončit chce do konce dubna. Rozhodnutí už oznámila premiérovi Andreji Babišovi (ANO), sdělila serveru Seznam Zprávy. Důvodem je středeční odvolání ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO).
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 6:49 Chtěl bych poprosit, jestli by policie mohla ty věci prošetřit, řekl Faltýnek o svém diáři
Lidové noviny
Předseda poslanců ANO Jaroslav Faltýnek nebude podávat trestní oznámení kvůli zveřejněným informacím na základě údajů z jeho starších diářů. Soudí ale, že policie by měla záležitosti, o nichž píše server Seznam Zprávy, i okolnosti úniku údajů z diáře prošetřit. Týkají se například rozdělování sportovních dotací a údajného postupu při možném vzniku firmy ve Faltýnkově skrytém vlastnictví.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 6:12 Poslanec Nacher: Bavili jsme se s Babišem, že bych mohl na Plagovo místo
Lidové noviny
Ze dvou ministrů, o jejichž odvolání se spekulovalo, se předzvěsti naplnily jen u jednoho, skončil šéf resortu zdravotnictví Jan Blatný (za ANO), ale ministr školství Robert Plaga (za ANO) zůstává. Mluvčí jeho úřadu Aneta Lednová potvrdila, že u nich se žádná výměna neodehrává. Premiér Andrej Babiš o ní ale uvažoval a zkoušel se poptávat po nástupcích. Pro Lidovky.cz to potvrdil jeden z oslovených, poslanec Patrik Nacher (ANO).
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 6:00 Bebjakův film Zpráva o útěku z Osvětimi by měl přijít do kin v listopadu
Lidové noviny
Ve středu uplyne 77 let od útěku vězňů Alfréda Wetzlera a Rudolfa Vrby z koncentračního tábora v Osvětimi. Výročí hrdinského činu vedoucího k záchraně desetitisíců životů připomíná film Petra Bebjaka Zpráva.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 5:07 ČEKÁME: Jmenování Petra Arenbergerea novým ministrem zdravotnictví. Ve funkci střídá Jana Blatného
Lidové noviny
Petr Arenberger naváže na práci dosavadního ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO), který ve středu zhruba po pěti měsících na návrh Andreje Babiše skončil. Jeho jmenování se na Pražském hradě uskuteční v 11:30.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 4:19 ŽIVĚ: Vyjádření ministra zdravotnictví Jana Blatného k odvolání z funkce
Lidové noviny
Andrej Babiš potvrdil, že ve středu před polednem dojde ke změně na postu ministra zdravotnictví. Jana Blatného vystřídá ve funkci ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Petr Arenberger.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 4:10 Rychlá akce na Hradě. Před polednem bude jmenován nový ministr, Blatného vystřídá Arenberger
Lidové noviny
Premiér Andrej Babiš uvede nového ministra zdravotnictví do úřadu po poledni. Úřad vlády potvrdil, že se jím má stát lékař Petr Arenberger.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 3:51 Aktualizováno Nejnižší počet nakažených od prosince. Úterní testování odhalilo 5222 potvrzených případů covidu-19
Lidové noviny
V úterý v Česku přibylo 5522 potvrzených případů onemocnění covid-19, o 3100 méně než před týdnem. Je to nejnižší denní nárůst ve všední den od 14. prosince. Od začátku epidemie loni v březnu testy prokázaly nový koronavirus ve zhruba 1,56 milionu případů. Počet úmrtí k úterý stoupl na 27.329. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 2:48 Zemřel publicista a spisovatel Karel Pacner. Autorovi řady knih a populátorovi vědy bylo 85 let
Lidové noviny
Karel Pacner zemřel v noci z úterý na středu, informovala Česká televize. Jeho úmrtí potvrdil zdroj blízký rodině. Napsal na čtyři desítky knih a několik televizních seriálů, především o vesmíru a historii špionáže.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 2:00 HUDEMA: Riziko oddechu. Rozvolňujeme tak trochu naslepo
Lidové noviny
Zdá se, že nejhorší část epidemie je za námi. Od pondělí skončí nouzový stav, který jsme tu měli několik měsíců, a omezení pohybu, otevřou se některé obchody či částečně zoologické zahrady. Část žáků se má vracet do škol. Další uvolňování protiepidemických opatření, i když vláda tvrdí, že to uvolňování vlastně není, má pak následovat v dalších týdnech.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 1:24 Podmínky se rovnají mučení. Staví ho do situace pomalé smrti, říká Amnesty International o Navalném
Lidové noviny
Čelná představitelka lidskoprávní organizace Amnesty International Agnes Callamardová odsoudila podmínky, v nichž se nachází vězněný ruský opoziční představitel Alexej Navalnyj. Rovněž sdělila, že se rovnají mučení a mohou vést k nenápadné smrti opozičního předáka.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 4. 1:19 Jak časté jsou po covidu onemocnění mozku a psychické potíže? Vědci představili rozsáhlý výzkum
Lidové noviny
Každému třetímu z více než 230 tisíc zkoumaných pacientů, kteří překonali covid-19, byly do šesti měsíců diagnostikovány neurologické či psychiatrické potíže jako úzkosti nebo deprese, uvádí studie zveřejněná v úterý v odborném časopise The Lancet Psychiatry. Podle agentury AFP jde zatím o nejrozsáhlejší výzkum dopadu covidu-19 na mentální zdraví.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 4. 23:41 FIALOVÁ: V dnešní době bych dítětem být nechtěla. Jsem vděčná, že jsem lítala venku
Lidové noviny
Člověk to vypiplá, dá tomu všechnu lásku, péči a pozornost a ono z toho vyroste toto… Taková obvyklá věta, když jdou děti trochu jiným směrem, než si rodiče představovali, v horším případě sešli z cesty úplně, ale to je na jiný článek…
 To se mi líbí Odpovědět
6. 4. 23:15 Velká očkovací centra zadržují vakcíny, stěžují si praktici. Prý jsou za tím byznysové zájmy
Lidové noviny
Praktičtí lékaři, kteří měli být významnou složkou systému očkování proti covidu, si stěžují na nedostatek vakcín. Podle nich místo v ordinacích často končí ve velkých očkovacích centrech. Praktici kvůli tomu napsali i několik otevřených dopisů hejtmanům Ústeckého kraje, Pardubického a Vysočiny. To, že vakcíny „tečou“ hlavně do center, je dle nich motivováno byznysovými zájmy.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 4. 23:05 Jak nadchnout cizince do vakcíny? Informovanost o covidu je mezi nimi nízká, rakouská vláda plánuje kampaň
Lidové noviny
Otázka, zda může souviset rozšíření covidu s etnickým původem těch, kteří kvůli nákaze skončí na jednotkách intenzívní péče, je v řadě evropských států choulostivým tématem.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 4. 23:01 Chybí mi banalita normálního života, říká sociolog a muzikant Ventolin
Lidové noviny
Chlapík se zrzavými licousy a staromódními brýlemi je známý jako muzikant Ventolin. David Doubek (49), jak zní jeho občanské jméno, je také antropologem. Jak se žije umělci a učiteli v době, kdy jsou kluby i školy zavřené?
 To se mi líbí Odpovědět
6. 4. 23:00 EMA má opět ohodnotit AstraZeneku. Komunisté budou vyjednávat s ANO o podpoře
Lidové noviny
RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
 To se mi líbí Odpovědět
6. 4. 23:00 ‚Nejkreativnější ve své oblasti.‘ Václav Klaus vzpomíná na jednoho z největších velikánů ekonomie Roberta Mundella
Lidové noviny
NEKROLOG. V pondělí dopoledne, kdy se za mými okny v pražských Kobylisích ozýval veselý smích dětí s velikonočními pomlázkami, jsem dostal z italského městečka (spíše vesnice) Santa Colomba od Valerie Natsios-Mundellové smutný e-mail, ve kterém oznamovala, že po dlouhé nemoci zemřel její manžel, jeden z posledních žijících velikánů ekonomie dvacátého století Robert (neslyšel jsem však, že by někdo řekl něco jiného než Bob) Mundell.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 4. 23:00 Poslední slovo Ivana Krause: Před premiérou
Lidové noviny
Milý Josefe, píšu Ti v tuhle dramatickou chvíli, kdy nás jen pár dnů dělí od představení, kterým máme opět zahájit provoz a vrátit se k našim milovaným divákům. Musíme respektovat nařízení, která jsou nezbytná kvůli zdraví lidí, a přesto zase hrát. Těším se moc na svou roli, ale mám starost o to, jak to dokážeme.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 4. 23:00 RECENZE: Rachot Alice Coopera z Města motorů
Lidové noviny
Zpěvák Alice Cooper složil na novém albu Detroit Stories poklonu rodnému Detroitu. Jen s malou troškou sentimentu a spoustou energie.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 11. dubna 2021

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat