Zpět Respekt Pondělí, 26. října 2020
Hledat Rubriky 26. 10.

Respekt

Pondělí, 26. října 2020
Close
Inzerce
Životní pád Romana Prymuly. Kdo povede boj s koronavirem? 26. 10. 19:00 Životní pád Romana Prymuly. Kdo povede boj s koronavirem?
Respekt
S kolegou Ondřejem Kundrou probírá Hana Řičicová v podcastu „vyšehradskou aféru" ministra zdravotnictví Romana Prymuly. Ve středu byl fotografy deníku Blesk zachycen na noční schůzce s šéfem poslanců Faltýnkem a dalšími lidmi, čímž porušil protipandemická opatření, která sám nastavil. Kdo nastoupí do čela resortu místo něj? Zůstane Prymula ve vládě jako člen expertní skupiny? Poslechněte si speciální epizodu a přečtěte si rozhovor, který s ministrem zdravotnictví v pátek dopoledne pořídili kolegové Ondřej Kundra s Martinem Uhlířem.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Kurzy měn
EUR 26,18 -0,317%
USD 22,01 -0,531%
CHF 24,16 -0,335%
Dělníci ve zdravotnictví. Jak se dobrovolničí uprostřed pandemie? 26. 10. 13:49 Dělníci ve zdravotnictví. Jak se dobrovolničí uprostřed pandemie?
Respekt
Jak se cítí lidé, kteří se během koronakrize rozhodli dobrovolničit v nemocnicích? Kolegyně Barbora Chaloupková v dnešní epizodě Haně Řičicové přibližuje pocity velké zodpovědnosti i nadšení. V podcastu od redaktorky Jindřišky Bláhové dále uslyšíte, jak Hollywood a streamovací služby v čele s Netflixem vycházejí vstříc autoritářským zemím. Vedoucí kulturní rubriky Jan Vitvar na závěr doporučí, jaké aktuální výstavy či divadelní představení můžete prožít prostřednictvím svého počítače.
 To se mi líbí Odpovědět
Ústavní soud prakticky znemožnil legální potraty v Polsku 26. 10. 7:10 Ústavní soud prakticky znemožnil legální potraty v Polsku
Respekt
Jde o Kaczyńského snahu o upevnění svého tvrdého voličského jádra
 To se mi líbí Odpovědět
Nevylákal plukovníka do hospody Babiš? 26. 10. 4:34 Nevylákal plukovníka do hospody Babiš?
Respekt
Pokud chce Faltýnek takovou variantu vyvrátit, musí nasadit poctivější notu
 To se mi líbí Odpovědět
Objednejte si Respekt přes SMS 26. 10. 4:31 Objednejte si Respekt přes SMS
Respekt
Aktuální vydání týdeníku Respekt za 45 Kč jednoduše přes SMS. Výtisk vám doručíme během 2 pracovních dní až do schránky. Pošlete do středeční půlnoci SMS ve tvaru RESPEKT JMENO PRIJMENI ULICE C.P. OBEC PSC na číslo 90211. Objednací SMS je zpoplatněna podle běžného tarifu vašeho mobilního…
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 25. listopadu 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat