Zpět Lidové noviny Pondělí, 14. září 2020
Hledat Rubriky 14. 9.

Lidové noviny

Pondělí, 14. září 2020
Close
Inzerce
14. 9. 22:43 Testování vakcíny AstraZeneca ve Spojených státech stále stojí, v jiných zemích ale opět začalo
Lidové noviny
Klinické testy vakcíny proti covidu-19 britské firmy AstraZeneca, což je jeden z nepokročilejších v současnosti vyvíjených preparátů, v USA zatím stále neběží. V jiných zemích přitom již znovu začaly poté, co je globálně zdržela zdravotní komplikace u jednoho z testovaných pacientů v Británii. Agentuře Reuters to sdělily nejmenované zdroje seznámené se situací.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Kurzy měn
EUR 27,13 +0,096%
USD 23,25 -0,215%
CHF 25,09 -0,072%
14. 9. 21:49 Aktualizováno Slovensko zařadí od pátku Česko mezi rizikové země. Při vstupu bude nutný negativní test nebo karanténa
Lidové noviny
Slovensko od nadcházejícího pátku zařadí Českou republiku kvůli šíření koronaviru mezi rizikové země, rozhodl v pondělí slovenský ústřední krizový štáb. Informoval o tom na sociální síti státní tajemník slovenského ministerstva zahraničí Martin Klus.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 15:23 Zeman sdělil Babišovi své výhrady k zavedení 15procentní daně a zrušení superhrubé mzdy
Lidové noviny
Prezident Miloš Zeman na pondělní schůzce v Lánech sdělil premiérovi Andreji Babišovi (ANO) své výhrady ke zvažovanému zavedení patnáctiprocentní daně z příjmu a zrušení superhrubé mzdy.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 14:44 Aktualizováno Putin dal najevo podporu Lukašenkovi, při jejich setkání v Soči slíbil Bělorusku miliardový úvěr
Lidové noviny
Ruský prezident Vladimir Putin dal v pondělí najevo podporu běloruskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi, který doma čelí největším protestům od svého nástupu k moci před 26 lety. Šéf Kremlu Lukašenkovi při setkání v Soči, které trvalo přes čtyři hodiny, slíbil, že Rusko poskytne jeho zemi úvěr ve výši 1,5 miliardy dolarů (33,7 miliardy korun).
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 14:37 Lidé berou testování do vlastních rukou, hygiena nestíhá. Pomoci má „sebereportování“
Lidové noviny
Systém trasování a testování lidí na přítomnost koronaviru kolabuje. Ohlašované rekordy počtu odběrů za den se hroutí pod náporem už dávno nespočitatelného množství lidí, kteří, ač jsou již nemocní se všemi příznaky, na odbavení teprve čekají. Lidé však berou situaci do vlastních rukou a nečekají na to, až je hygiena sama zkontaktuje.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 14:17 Česká republika neobnovila vydávání víz čínským turistům, důvodem je zhoršená epidemiologická situace
Lidové noviny
Česká republika neobnovila vydávání turistických víz občanům Číny, které podobně jako další evropské země kvůli pandemii koronaviru v lednu zastavila. Počet leteckých spojů mezi Evropou a nejlidnatější zemí světa je nyní minimální.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 13:43 Nedělní přírůstek potvrzených případů covidu byl nižší než tisíc, v Česku je nyní přes 14 tisíc nakažených
Lidové noviny
Nedělní přírůstek potvrzených případů nemoci covid-19 v Česku byl po pěti dnech nižší než tisíc. Přibylo jich 791, což je zhruba polovina sobotního rekordního počtu. Poklesl i podíl nových případů na počtu provedených testů.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 13:25 Aktualizováno Krizový štáb zatím svolán nebude, koaliční strany se neshodují. Pro obnovení jsou sociální demokraté
Lidové noviny
Ústřední krizový štáb zatím svolán nebude, vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) sdělil, že na jednání vlády v pondělí nenastala v této otázce žádná změna. Pro obnovení činnosti štábu, který fungoval na jaře na počátku koronavirové krize, se vyslovují sociální demokraté.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 13:15 V Praze přibylo od neděle rekordních 288 nakažených covidem-19, město zvýší počet odběrových míst
Lidové noviny
V Praze přibylo od neděle rekordních 288 potvrzených případů koronaviru. Dosavadní maximum z pátku tak bylo překonáno o 13 nakažených. Od začátku epidemie se v hlavním městě nakazilo 7359 lidí. Z nich se 4884 z nemoci vyléčilo, 115 lidí s covidem-19 v metropoli zemřelo.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 12:59 Roušky a respirátory dostanou i invalidé a postižení do 18 let, pošta začne s doručováním v úterý
Lidové noviny
Roušky a respirátory pro ochranu před koronavirem dostane vedle seniorů nad šedesát let i 170 000 lidí s plným invalidním důchodem a 17 000 zdravotně postižených do 18 let. Respirátory zamíří i k učitelům. O souhlasu vlády s návrhem pomoci pro postižené informovala na twitteru ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD).
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 12:37 Volf nahradil Jiránka v čele Kladna. Stávajícího primátora odvolali zastupitelé bez uvedení důvodu
Lidové noviny
Milan Volf (Volba pro Kladno) nahradil Dana Jiránka (ODS) v čele Kladna. Jiránka na pondělním jednání odvolali zastupitelé a poté zvolili primátorem Volfa. Důvod nikdo nepřednesl.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 12:00 Nezodpovědná hvězdička. Nakladatelství žaluje kvůli autobiografii o miliony herečku Lohanovou
Lidové noviny
Americké nakladatelství HarperCollins zažalovalo herečku Lidsay Lohanovou o částku 365 tisíc dolarů (zhruba 8,5 milionů korun). Důvodem je kniha, kterou herečka nikdy nedodala.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 11:56 ‚Kurzarbeit bez výsledku.‘ Jednání zástupců vlády, odborů a zaměstnavatelů shodu nepřineslo, uvedla Maláčová
Lidové noviny
Zástupci vlády, odborů a zaměstnavatelů zatím nenašli shodu na nastavení pravidel kurzarbeitu. Pondělní dvouhodinové mimořádné jednání širšího předsednictva tripartity skončilo bez výsledku. Sdělila to ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD).
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 10:00 Země nomádů. Na festivalu v Benátkách zvítězila óda na nezávislost
Lidové noviny
Zlatého lva na 77. filmovém festivalu v Benátkách získala v sobotu poetická roadmovie Země nomádů, kterou natočila v Americe žijící čínská režisérka Chloe Zhao.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 9:58 Zařazení na německý rizikový seznam hrozí dalším místům v Česku, důvodem je rychlý nárůst koronavirových případů
Lidové noviny
České republice kvůli pokračujícímu rychlému nárůstu případů nákazy koronavirem hrozí, že Německo ve středu zařadí další regiony na seznam rizikových oblastí. Německé ministerstvo zahraničí v této souvislosti odkázalo na limit 50 nakažených na 100 000 obyvatel za posledních sedm dní.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 9:43 Zdraví Navalného se lepší, dýchá už bez přístroje a opouští lůžko. Podle expertů byl otráven paralytickou látkou
Lidové noviny
Zdravotní stav kritika Kremlu Alexeje Navalného se dál zlepšuje. Už mu nemusí být poskytováno umělé dýchání a občas může opustit lůžko. Oznámila to v pondělí berlínská klinika Charité, která o ruského pacienta pečuje.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 9:01 Slavnostní výlov Rožmberka letos nebude, třeboňští rybáři ruší kvůli viru doprovodné akce
Lidové noviny
Rybářství Třeboň nebude při podzimních výlovech pořádat kvůli koronaviru žádné doprovodné akce. Slavnostní výlov rybníka Rožmberk, kam jezdilo poslední roky 50 000 lidí, je zrušený. Bude bez doprovodného programu, největší český rybník vyloví rybáři namísto o víkendu v pracovních dnech. Z podzimních výlovů čeká Rybářství Třeboň výnos 2100 tun tržních ryb a 300 tun vedlejších ryb, řekl předseda představenstva Rybářství Třeboň Josef Malecha.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 9:01 Aktualizováno Otravu Navalného novičokem potvrdily další laboratoře. Německo zopakovalo, aby Rusko situaci vysvětlilo
Lidové noviny
Otrávení ruského opozičního předáka Alexeje Navalného nervově paralytickou látkou ze skupiny novičok nezávisle potvrdily také specializované laboratoře ve Francii a Švédsku. Oznámila to německá vláda, která zároveň zopakovala svou výzvu Rusku, aby případ otravy vysvětlilo. Stejný požadavek v telefonátu s ruským prezidentem Vladimirem Putinem podle prohlášení Elysejského paláce zopakovala francouzská hlava státu Emmanuel Macron.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 8:42 ‚Dvě hodiny před zavřením hygienička prohlásila, že mají plno.‘ Situace kolem testování je tristní
Lidové noviny
Počty nakažených koronavirem v Česku rostou a s tím i poptávka po testování. Jenže odběrná místa v Praze nestíhají. Několik lidí, kteří šli na testy, serveru Lidovky.cz potvrdilo, že situace je skutečně tristní. Zažili plné rezervační systémy a na místě pak dlouhé fronty.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 8:19 Lidé nemají na pietu s Menzelem nosit věnce, ale roušku a tužku, požádala na Facebooku Menzelová
Lidové noviny
Opatření proti koronaviru bude provázet také poslední rozloučení s režisérem Jiřím Menzelem, které se uskuteční v pátek v pražském Rudolfinu. Lidé musejí přijít v rouškách, pořadatelé je do budovy budou pouštět přibližně po dvou desítkách a žádají také, aby si pro podpisy do kondolenčních knih vzali své tužky nebo pera, aby nebylo nutné psací potřeby po každém podpisu dezinfikovat. Vdova po známém tvůrci Olga Menzelová na facebooku požádala, aby lidé nenosili velké věnce.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 8:15 Nemocnice zvládnou násobně víc pacientů s covidem, tvrdí Vojtěch. Leží v nich 305 nakažených lidí
Lidové noviny
Nemocnice podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) zvládnou násobně víc pacientů s covidem-19, i vážných případů. Volná je podle něj víc než čtvrtina lůžek na odděleních anesteziologie a resuscitace a jednotkách intenzivní péče a 58 procent plicních ventilací.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 8:12 Aktualizováno Do karantény nebudou muset lidé, kteří se potkají s nakaženým s rouškou a sami ji budou mít, řekl Vojtěch
Lidové noviny
Lidé, kteří se potkají s nakaženým s rouškou či respirátorem a sami také budou mít ochranu dýchacích cest, nebudou muset do karantény. Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) nebude karanténa nutná ani pro lidi, kteří už nemoc prodělali v posledních 90 dnech. Vojtěch to řekl novinářům po pondělním jednání Rady vlády pro zdravotní rizika.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 8:00 Rockeři do starého železa nepatří. Rolling Stones jsou s albem Goats Head Soup opět na čele žebříčku
Lidové noviny
Rocková kapela Rolling Stones se stala první hudební skupinou v historii, které se podařilo se svým albem obsadit na britském žebříčku první místo v rozmezí šesti desetiletí. Na špičku žebříčku v Británii se Rolling Stones dostali v pátek s remastrovanou verzí klasického alba Goats Head Soup (Polévka z kozí hlavy), které bylo původně vydáno v roce 1973 a dosáhlo tehdy rovněž na první příčku. Informovala o tom agentura Reuters.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 7:36 Hlavní tah mezi Jihlavou a Znojmem je po tragické nehodě neprůjezdný, dodávka se srazila s kamionem
Lidové noviny
Silnice 38, hlavní tah mezi Jihlavou a Znojmem, je zcela neprůjezdná kvůli tragické nehodě u Rančířova na Jihlavsku. Při nehodě se těžce zranil řidič dodávky, který později zemřel. Řidič kamionu, který se s dodávkou střetl, se zranil lehce. Na nehodě měla účast další dvě auta, v nich se nikomu nic nestalo. Nehoda se stala před 11:30. Silnice bude neprůjezdná zřejmě do 15:00.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 7:26 Příští týden začne sebereportování pozitivně testovaných, hygienikům to pomůže při trasování
Lidové noviny
V týdnu od 21. září má být spuštěno takzvané sebereportování. Pozitivně testovaný člověk na covid vyplní webový formulář s informacemi o svých kontaktech. Na tiskové konferenci po pondělním jednání vládní Rady pro zdravotní rizika to řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). O možnosti zavedení sebetrasování hovořil minulý týden premiér Andrej Babiš (ANO).
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 6:58 MACHÁČEK: Covid 19, správná analýza a interpretace dat potrvá
Lidové noviny
Jen blázen a pomatenec může podle komentátora FT Wolfganga Münchaua vyvozovat silné a rychlé závěry z neutříděných dat. Münchau si myslí, že největší pomatenci byli ti, jimž bylo mezi dubnem a červnem jasné, že švédské rozhodnutí neuzamknout ekonomiku bylo špatné. Mnoho epidemiologů se tehdy z pohodlí svého křesílka pozastavovalo nad tím, že se Švédsko odmítá přizpůsobit trendům zbytku světa.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 6:56 ŽIVĚ: Do karantény nebudou muset lidé, kteří se potkají s nakaženým s rouškou a sami ji budou mít, řekl Vojtěch
Lidové noviny
Do karantény nebudou muset lidé, kteří se potkají s nakaženým s rouškou a sami jí také budou mít. Nebude nutná ani pro lidi, kteří už nemoc prodělali, řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Zásadnější než počty nově pozitivních jsou podle něj kapacity nemocnic. Záchranáři budou z dispečinku vidět, kde jsou volná místa.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 6:43 Aktualizováno Řidiči čekající na testování blokují příjezd do Pardubic. Situaci řeší městská policie
Lidové noviny
Fronty aut, jejichž řidiči čekají na odběr kvůli testům na nový typ koronaviru v soukromé laboratoři Medila, blokují příjezd do Pardubic. Kolona sahá od sídla firmy ve Štrossově ulice až do Nemošic. Situaci by měl vyřešit online rezervační systém, řekl náměstek primátora Petr Kvaš (ODS).
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 6:42 Aktualizováno Holice zatím nepřijmou zvláštní opatření kvůli výskytu koronaviru v sanatoriu. Nákaza by se dál šířit neměla
Lidové noviny
Holice na Pardubicku zatím nebudou přijímat zvláštní bezpečnostní opatření kvůli rozšíření koronaviru v sanatoriu Topas. Sanatorium, kde je podle posledních informací 102 nakažených, během pondělí vydezinfikují hasiči. Ve městě v pondělí zasedal krizový štáb. Nákaza by se dál šířit neměla, řekl starosta Ondřej Výborný (PRO Holice).
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 6:41 Aktualizováno Lidovecký poslanec Výborný onemocněl covidem-19, uvedl na Twitteru
Lidové noviny
Bývalý předseda KDU-ČSL poslanec Marek Výborný onemocněl covidem-19. Na twitteru oznámil, že průběh onemocnění je u něj s drobnou rýmou a fakticky bezpříznakový. Kvůli nákaze se nezúčastní schůze dolní komory, která začne v úterý. Poslanci se mají sejít v polovičním počtu, chybět bude i další nakažený poslanec - Pirát František Navrkal a část jeho kolegů.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 6:25 ŽIVĚ: Vojtěch a Babiš hovoří o aktuálním vývoji epidemiologické situace
Lidové noviny
Tisková konference ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha po jednání vládní rady pro zdravotní rizika k aktuálnímu vývoji epidemiologické situace.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 6:22 Aktualizováno S trasováním pomáhá přes 500 telefonistů včetně armádních hygieniků
Lidové noviny
S telefonickým trasováním kontaktů lidí s covidem-19 pomáhá hygienikům 519 lidí, z toho 72 armádních hygieniků. Dalších 200 lidí bude pro tuto činnost postupně proškoleno, uvedl na twitteru Chytré karantény vládní zmocněnec pro informační technologie a digitalizaci Vladimír Dzurilla.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 6:10 Vojtěch nevyloučil další omezení kvůli covidu, například akcí. Důležitý je prý poměr pozitivních záchytů
Lidové noviny
Nelze vyloučit další cílená omezení kvůli covidu-19 u rizikových činností, například velkých shromáždění lidí, řekl novinářům ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Bude se podle něj vyhodnocovat hlavně vývoj počtu nově pozitivně testovaných v tomto týdnu. V pondělí se opatřeními zabývá také Rada vlády pro zdravotní rizika.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 5:00 Návrat problémového fotbalisty v podání Jakuba Štáfka. Začalo natáčení filmového Vyšehradu
Lidové noviny
Tvůrci seriálu Vyšehrad o svérázném fotbalistovi, který měl desítky tisíc fanoušků na sociálních sítích, začali natáčet film. Do kin by měl snímek o bývalém hráči Sparty, který kvůli svém zhýralému životu klesl do nejnižších fotbalových soutěží, dorazit na jaře příštího roku. Hlavní roli průšviháře Julia Laviho Lavického ve filmu opět ztvární herec Jakub Štáfek, který se pro film postavil i za kameru jako režisér spolu s Martinem Koppem.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 3:30 Japonským premiérem bude dosavadní mluvčí vlády Suga. Stal se šéfem vládní strany
Lidové noviny
Novým předsedou vládní japonské Liberálnědemokratické strany (LDP) byl zvolen dosavadní mluvčí vlády Jošihide Suga, oznámila agentura Reuters. Suga se tak stane i novým japonským premiérem. Parlament by o tom měl hlasovat ještě tento týden. Jednasedmdesátiletý Suga je pokládán za dlouholetého spojence Šinzóa Abeho, který z premiérské funkce odstoupil minulý měsíc kvůli špatnému zdraví.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 2:40 Novým lídrem vládní strany byl zvolen dosavadní mluvčí Suga. Bude japonským premiérem
Lidové noviny
Novým předsedou vládní japonské Liberálnědemokratické strany byl zvolen dosavadní mluvčí vlády Jošihide Suga, oznámila agentura Reuters. Suga se tak stane i novým japonským premiérem. Parlament by o tom měl hlasovat ještě tento týden.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 2:04 Čínské úřady kvůli aktuální koronavirové situaci varují turisty před cestami do Česka
Lidové noviny
Čínské ministerstvo kultury a turistiky varovalo čínské turisty, aby v současnosti necestovali do Česka kvůli tamnímu rychlému šíření onemocnění covid-19. Uvedl to list China Daily na svém webu.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 1:16 Povinná dezinfekce a kratší otevírací doba. V regionech i Praze začínají platit další koronavirová opatření
Lidové noviny
V Česku začínají platit další regionální opatření proti šíření nového typu koronaviru. V celém Středočeském kraji a v okrese Uherské Hradiště začne podobně jako už dříve v Praze platit omezení otevírací doby restaurací a barů, které musejí mít zavřeno mezi půlnocí a šestou hodinou ranní. V hlavním městě si mají lidé dezinfikovat ruce před vstupem do všech veřejně přístupných budov, restaurací, obchodů, hotelů a dalších provozoven.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 1:07 Konzervativci v komunálních volbách na západě Německa udrželi své pozice
Lidové noviny
Komunální volby v západoněmeckém Severním Porýní-Vestfálsku vyhrála podle předběžných výsledků Křesťanskodemokratická unie (CDU) se ziskem 34,3 procenta hlasů. Podle agentury DPA to oznámilo ministerstvo vnitra. Na druhém místě skončili sociální demokraté SPD, které podpořilo 24,3 procenta voličů. Předběžné výsledky zhruba odpovídají projekcím stanice WDR z nedělního večera.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 9. 0:25 V neděli testy potvrdily koronavirus u 792 lidí. Po pěti dnech tak byl nárůst nakažených nižší než tisíc
Lidové noviny
Nedělní přírůstek potvrzených případů koronaviru v Česku byl po pěti dnech nižší než tisíc. Testy potvrdily nákazu u 792 lidí, což je polovina sobotního rekordního počtu. Ve volných dnech ale laboratoře zpravidla testují méně. Nedělní počet testů ministerstvo zdravotnictví zveřejní navečer. V Česku je nyní 14 438 nakažených, většinou mají mírný průběh nemoci.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 9. 23:00 Slovensko rozhodne o rizikovosti Česka, Babiš povečeří se Zemanem a Británie zavede ‚pravidlo šesti‘
Lidové noviny
RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
 To se mi líbí Odpovědět
13. 9. 23:00 Češi vyklidili kanceláře, o obleky není zájem. Ve firmách se mění kultura, konzervatismus dostává na frak
Lidové noviny
Perfektně padnoucí oblek, sladěná kravata, košile i ponožky. Každodenní ranní rituál řady českých manažerů vzal v současné době za své. Drahé kalhoty vystřídala běžná konfekce, či dokonce tepláky, designově vybavenou kancelář nahradila v lepším případě domácí pracovna, u někoho jen jídelní stůl. Práci z domova, tedy home office, vykonávala na jaře téměř polovina zaměstnanců. Podzim bude podobný, odhaduje Hospodářská komora.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 9. 23:00 Trumpa děsí ‚červený přízrak‘. Scénář hovoří o zmatcích, soudech a krádeži vítězství
Lidové noviny
Je letitou americkou tradicí zůstat v den prezidentských voleb vzhůru dlouho do noci, sledovat přicházející výsledky a hádat, kdo se stane příštím pánem Bílého domu. Ale s tím, kolik Američanů letos kvůli pandemii koronaviru plánuje hlasovat korespondenčně, se tato tradice může změnit.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 9. 23:00 Poslední slovo Ondřeje Neffa: Stop cenzuře
Lidové noviny
Ano, stal se ze mne petent. Tenhle můj coming out je něco, jako bych prohlásil, že jsem provazochodec anebo hlubinný potápěč.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 9. 23:00 Dechberoucí krása planety Země. Rád bych zemřel s úsměvem, říká fotograf Yann Arthus-Bertrand
Lidové noviny
Průkopník letecké fotografie, filmař a ekologický aktivista Yann Arthus-Bertrand vystavuje průřez své tvorby a zároveň portrétuje obyvatele Saint-Tropez. Rodiny, četníci, hoteliéři nebo cvičitelé jógy doplňují velkorysé záběry krajin ze vzdušné perspektivy a famózní scény ze života zvířat.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pondělí, 28. září 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat