Zpět Lidové noviny Pátek, 7. srpna 2020
Hledat Rubriky 7. 8.

Lidové noviny

Pátek, 7. srpna 2020
Close
Inzerce
7. 8. 22:31 Tajné služby USA se obávají vměšování do voleb ze strany Ruska, Číny a Íránu
Lidové noviny
Americké tajné služby se obávají vměšování Ruska, Číny a Íránu do nadcházejících voleb prezidenta USA plánovaných na listopad. Každá z těchto mocností přitom svou činností sleduje jiný cíl, uvedl v pátek podle agentury AP šéf americké kontrarozvědky William Evanina.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Kurzy měn
EUR 27,11 +0,339%
USD 23,30 +0,433%
CHF 25,10 +0,100%
7. 8. 21:13 Aktualizováno Vyšetřovatelé v Bejrútu zkoumají i variantu vnějšího zásahu. Úterní výbuch má na svědomí více než 150 životů
Lidové noviny
Vyšetřovatelé výbuchu v přístavu v Bejrútu podle libanonského prezidenta Michela Aúna zkoumají, zda příčinou neštěstí byla nedbalost, nehoda či vnější zásah. S odvoláním na páteční sdělení prezidentovy kanceláře to napsala agentura Reuters. Mohutný výbuch má na svědomí už více než 150 životů. Přes 5000 lidí bylo zraněno. Pátrání po zavalených pokračuje a na místě pomáhají i čeští hasiči.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 14:53 Na jihu Indie havarovalo letadlo s 191 pasažéry, stroj přejel ranvej. Zahynulo nejméně šestnáct lidí
Lidové noviny
Nehoda letadla společnosti Air India, které v pátek havarovalo při přistání na jihu Indie, si vyžádala nejméně 16 obětí a 123 zraněných. Nejméně 15 zraněných je v kritickém stavu. O nové bilanci informovala indická policie, kterou citovala agentura AP.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 14:48 EU vyřadila Maroko ze seznamu zdravotně bezpečných zemí
Lidové noviny
Evropská unie vyškrtla Maroko ze seznamu zemí, jejichž obyvatelé mohou cestovat na území evropského bloku. Shodli se na tom v pátek zástupci členských států, kteří aktualizovali soupis bezpečných mimounijních zemí vzhledem k současnému riziku šíření koronavirové nákazy. Na seznamu, který má pro unijní státy charakter doporučení, zůstává 11 zemí.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 14:14 Neznámí ozbrojenci zabili v Burkině Faso dvě desítky lidí, když zaútočili na dobytčí trh
Lidové noviny
Dvě desítky lidí zabili neznámí ozbrojenci, kteří zaútočili na dobytčí trh ve východní části Burkiny Faso. Informovala o tom v pátek místní vláda, kterou citovala agentura Reuters. K útoku, který se stal ve vesnici Fada N’Gourma, se zatím nikdo nepřihlásil.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 13:59 Nepravdy o tragédii v Bejrútu. Přikrášlené video odcizené novináři CNN i Trump přiživující spekulace
Lidové noviny
Po úterní explozi v bejrútském přístavu v Libanonu se velmi rychle rozšířily nepravdivé zprávy, upravená videa a konspirační teorie, které se snaží vykládat událost po svém. Zatímco některé z nich byly zaviněny prvotním zmatkem na místě neštěstí či nedostatečným ověřováním informací, vyskytly se i zcela záměrně vytvořené falzifikáty.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 13:41 Aktualizováno Na jihu Indie havarovalo letadlo s 191 pasažéry, stroj přejel ranvej. Zahynulo nejméně čtrnáct lidí
Lidové noviny
Nehoda letadla společnosti Air India, které dnes havarovalo při přistání v jižní Indii, si vyžádala nejméně 14 obětí a 123 zraněných. Nejméně 15 zraněných je v kritickém stavu. O nové bilanci informovala indická policie, kterou citovala agentura AP.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 13:20 Aktualizováno Babiš přivítá Pompea ve středu v Kramářově vile. Budou jednat i o koronaviru
Lidové noviny
Premiér Andrej Babiš (ANO) přivítá amerického ministra zahraničí Mikea Pompea ve středu v Kramářově vile. Při pracovním obědě budou jednat o kybernetické bezpečnosti, zkušenostech s bojem proti koronaviru, o zdravotnickém výzkumu a hospodářské spolupráci, uvedl v pátek na dotaz úřad vlády.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 13:05 Libanonský prezident odmítl mezinárodní vyšetření úterní exploze
Lidové noviny
V Libanonu rozšířili vyšetřování úterní exploze v bejrútském přístavu na dvacítku lidí, mezi nimiž je vedení přístavu a celnice. Prezident Michel Aún řekl, že se musí zjistit, zda šlo o nehodu, nebo zda výbuch nemohl způsobit vnější zásah. Odmítl ovšem výzvy k mezinárodnímu vyšetřování.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 12:36 V Česku dál přibývá přes dvě stovky nových případů covidu denně, aktuálně je 4809 nemocných
Lidové noviny
V Česku dál neklesá počet nových případů nemoci covid-19 pod dvě stovky denně. Ve čtvrtek přibylo dalších 215 nakažených, za dnešek do podvečera 156. Od počátku šíření nemoci v ČR na začátku března byla nemoc potvrzena u 17.896 lidí.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 12:20 Aktualizováno Na jihu Indie havarovalo letadlo s 191 lidmi na palubě. Nejméně dva cestující zemřeli
Lidové noviny
Nejméně dva mrtvé a více než 30 zraněných si na jihu Indie vyžádala nehoda letadla společnosti Air India, které letělo z Dubaje. Na palubě bylo 191 cestujících. Podle místních televizních stanic stroj při přistávání v hustém dešti přejel ranvej a trup letounu se rozlomil na dvě části.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 12:17 Libanonci podepisují petici, ve které požadují mandát Francie nad Libanonem
Lidové noviny
Téměř 60 000 Libanonců se už podepsalo pod petici požadující, aby Francie coby bývalá koloniální mocnost po příštích deset let převzala mandát nad Libanonem.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 12:07 Aktualizováno Potápěči dál hledají dva mladíky, kteří se šli koupat do Sázavy. Bylo vyhlášeno celostátní pátrání
Lidové noviny
Policisté v pátek na Kutnohorsku pokračovali v pátrání po dvou šestnáctiletých mladících, kteří se šli koupat do Sázavy a od té doby jsou nezvěstní. Do akce byli nasazeni policejní potápěči, kteří prohledávali řeku a okolí. Pátrací akce byla zatím neúspěšná, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 12:01 Vůdce Hizballáhu promluvil o Bejrútu: Výjimečný incident, který vyžaduje řešení výjimečnými prostředky
Lidové noviny
Výbuch v bejrútském přístavu zasáhl všechny složky libanonské společnosti a mezi oběťmi jsou vyznavači všech náboženských směrů. V projevu věnovaném úterní tragédii to v pátek prohlásil vůdce libanonského šíitského Hizballáhu šajch Hasan Nasralláh. Explozi charakterizoval jako výjimečný incident, jenž je třeba řešit výjimečnými prostředky.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 11:11 Policie obvinila muže z vražd dvou žen na Semilsku. Hrozí mu výjimečný trest
Lidové noviny
Kriminalisté obvinili dvaačtyřicetiletého muže z Kutnohorska z dvojnásobné vraždy. Podezírají ho, že na Semilsku zabil dvě ženy, pětatřicetiletou v Rovensku pod Troskami a devětatřicetiletou v Turnově. Na webu policie o tom v pátek informoval mluvčí Vojtěch Robovský. Muži hrozí trest od 15 do 20 let nebo výjimečný trest.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 10:39 Pravidla pro cesty po EU se nemění, omezení platí pro Rumunsko. Před dalšími regiony ministerstvo varuje
Lidové noviny
Podmínky pro cestování po Evropské unii se nemění, omezení nadále budou platit pouze pro Rumunsko, které je od minulého týdne na seznamu rizikových zemí. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví, které v pátek aktualizovalo hodnocení rizika v jednotlivých státech.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 10:26 Do Prahy dorazily čtyři zvony pro kostely sv. Haštala a sv. Havla. V příštích měsících budou vystaveny
Lidové noviny
Do Prahy v pátek dorazil nákladní vůz se čtyřmi zvony určenými pro kostely sv. Haštala a sv. Havla na Starém Městě. Zvony dorazily časně ráno ke kostelu sv. Haštala. V příštích měsících budou v obou kostelech vystaveny. Následně budou vysvěceny a zavěšeny.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 9:22 Z poloviny testovaných lidí prachatické firmy mají covid dva lidé
Lidové noviny
Jihočeští hygienici znají výsledky více než poloviny z necelých pěti stovek opětovně testovaných lidí prachatické společnosti Intica Systems. Pozitivní na koronavirus byli zatím jen dva lidé. Výsledky zbylé části vzorků budou mít hygienici v pátek večer nebo v sobotu ráno. Řekla to ředitelka jihočeské hygienické stanice Kvetoslava Kotrbová.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 8:48 Expertní skupina jedná o zkrácení povinné karantény o čtyři dny. Hlavní hygienička Rážová je pro
Lidové noviny
Karanténa, která nepotrvá dva týdny, ale pouze deset dní: takový je plán, který nyní diskutuje expertní skupina resortu zdravotnictví. Souhlasně na něj přikyvuje i hlavní hygienička Jarmila Rážová.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 8:38 Po srážce osobního a nákladního auta na Rokycansku zemřela žena
Lidové noviny
U Přívětic na Rokycansku se v pátek srazilo osobní a nákladní auto. Starší žena z osobního vozu při nehodě zemřela. Silnice přes obec byla po havárii téměř tři hodiny uzavřená. Řekli to Vítězslav Sladký z krajské záchranné služby a policejní mluvčí Hana Kroftová.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 8:15 Právníci míní, že státní zástupce Zeman měl podat žalobu ohledně údajného Babišova střetu zájmů
Lidové noviny
Právníci, míní, že nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman měl podat žalobu proti správnímu rozhodnutí ohledně neexistence střetu zájmů předsedy vlády Andreje Babiše (ANO). Advokát Tomáš Sokol připouští, že vyhodnocení „závažného veřejného zájmu“ je zcela v kompetenci šéfa žalobců, nesouhlasí ale s jeho argumentací k rovnému posuzování všech lidí.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 8:00 Pompeo zmíní Čínu, Babiš byznys. Tématem setkání může být i Vystrčilova cesta na Tchaj-wan
Lidové noviny
Bezpečnostní témata, schůzky na nejvyšší úrovni, ale i symbolika. To vše figuruje v programu návštěvy špičky americké diplomacie Mikea Pompea v Česku. Leitmotiv je jasný – ukázat Číně i Rusku, že USA mají ve středu Evropy pevného spojence.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 7:18 Pokusili se mě zavraždit, tvrdí bývalý pracovník saúdských tajných služeb. Podal žalobu na korunního prince
Lidové noviny
Bývalý vysoce postavený pracovník saúdských tajných služeb Saad Aldžábrí podal žalobu na korunního prince Mohameda bin Salmána. Podle Aldžábrího, který v roce 2017 emigroval ze Saúdské Arábie, na něj princ poslal do Kanady agenty s cílem ho zavraždit. Mělo se tak stát krátce poté, co byl stejným komandem zavražděn novinář Džamál Chášukdží na saúdském konzulátu v Istanbulu.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 7:04 MACHÁČEK: Jak (ne)chytit koronavirus. Mějte okna otevřená!
Lidové noviny
Deník The Wall Street Journal informuje v dlouhém textu o tom, že půl roku po vypuknutí pandemie se mezi vědci konečně formuje konsenzus ohledně toho, jak se lidé mohou nakazit novým typem koronaviru.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 6:36 V Uherském Hradišti začala Letní filmová škola. Letos je kvůli pandemii kratší a jen pro akreditované
Lidové noviny
V Uherském Hradišti v pátek začala Letní filmová škola (LFŠ). Letošní 46. ročník ovlivnila pandemie koronaviru, přehlídka se měla původně uskutečnit v tradičním termínu na přelomu července a srpna, kvůli koronaviru ji organizátoři přesunuli na pozdější termín a zkrátili. Přehlídka letos nabídne program jen pro akreditované návštěvníky, nebudou žádné akce, na které by měla volný přístup veřejnost.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 6:34 Čeští hasiči v Bejrútu prohledávají přístav, za nimi jedou bagry. Při misi se lehce pořezali dva psi kynologů
Lidové noviny
Čeští hasiči pokračují v pátrání v troskách bejrútského přístavu, kde v úterý došlo k mohutné explozi. Důležité je dle Martina Kavky, mluvčího pražských hasičů, přístav zprovoznit, aby mohly připlouvat lodě s humanitární pomocí. Protesty práci týmu nenarušují, hasiče chrání na každém kroku armáda. Dva psi z kynologického týmu utrpěli během mise zranění. Naštěstí jejich poranění nebyla příliš vážná a tak mohli po ošetření pokračovat v práci.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 6:31 OKD chystá obnovení provozu dolů na Karvinsku. Zaměstnance bude pravidelně testovat na koronavirus
Lidové noviny
Těžební společnost OKD, která se chystá na obnovení provozu dolů na Karvinsku, bude zaměstnance pravidelně testovat na koronavirus. Testování se nebude týkat jen lidí, kteří onemocnění prodělali. Společnost zřídí čtyři odběrová místa, řekla mluvčí firmy Naďa Chattová. V OKD vzniklo jedno z regionálních ohnisek koronaviru a firma se nakonec rozhodla pro dlouhodobou odstávku ve všech dolech, od pondělí má začít s přípravou všech svých pracovišť na návrat k plnému provozu. Práce potrvají několik dnů.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 6:14 Aktualizováno Počet turistů v Česku se výrazně propadl. Nejhůře to pocítila Praha, kterou navštívilo o více než 93 procent méně lidí
Lidové noviny
V Praze se kvůli koronavirové krizi drasticky propadl počet turistů. Ve druhém čtvrtletí se v hotelech, penzionech a kempech v hlavním městě ubytovalo jen 138 187 lidí, což je o 93,6 procenta méně než před rokem. Kvůli uzavřeným hranicím a omezení cestování nepřijeli hlavně zahraniční návštěvníci, kteří dříve tvořili většinu hostů pražských ubytovacích zařízení. Počet nocí, které v české metropoli lidé strávili, klesl meziročně o 94,9 procenta na 255 652. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ).
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 6:00 Palackého mozek stále leží na nočním stolku, brzy se k nám ale vrátí, říká šéf Národního muzea
Lidové noviny
Ředitel Národního muzea Michal Lukeš 
o velkolepé egyptské výstavě Sluneční králové, 
kůži mongolského prince a o tom, 
proč je důležité sbírat roušky.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 5:50 Aktualizováno Dva psi se zranili při záchranné misi hasičů v Bejrútu. Jen malé řezné rány, uvedl mluvčí
Lidové noviny
Čeští hasiči pokračují v pátrání v troskách bejrútského přístavu, kde v úterý došlo k mohutné explozi. Důležité je dle Martina Kavky, mluvčího pražských hasičů, přístav zprovoznit, aby mohly připlouvat lodě s humanitární pomocí. Dva psi z kynologického týmu utrpěli během mise zranění. Naštěstí jejich poranění nebyla příliš vážná a tak mohli po ošetření pokračovat v práci.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 5:00 Libanon: od Švýcarska Blízkého východu ke zhroucenému státu. Země doplatila na rozpolcenost i válku
Lidové noviny
Kvetoucí, bohaté město s výstavnými ulicemi i náměstími, v němž se uzavíraly miliardové obchody, dávaly si dostaveníčka intelektuální elity a kam jezdili na dovolenou boháči z celého světa. Takový byl Bejrút od začátku 20. století až do 70. let.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 4:59 ČSSD nechce v rozpočtu na rok 2021 škrty, žádá investice do lidí
Lidové noviny
Vládní sociální demokracie při koaličních jednáních o státním rozpočtu na příští rok nepodpoří škrty, nesmí se podle ní šetřit na důchodech, platech a investicích či penězích na boj se suchem. ČSSD to v pátek uvedla v tiskové zprávě. Důchody na příští rok chce zvýšit průměrně o 900 korun měsíčně a seniorům poslat jednorázový příspěvek alespoň 5000 korun začátkem roku. Pokud by z jednání s ANO vzešla vyšší částka, podpoří ji, výše příspěvku ale podle strany musí být pro všechny stejná.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 4:45 Jedinou cestou je daňová progrese, říká Schillerová. ‚Nevidím důvod, aby vysokopříjmoví lidé platili 15 procent‘
Lidové noviny
„Je potřeba snížit daňové zatížení zaměstnanců, bylo by dobré vrátit se na 15 procent, co slibovala ODS.“ Slova premiéra Andreje Babiše (ANO) z minulé soboty dala lidem s pracovní smlouvou naději na zvýšení výdělků poté, co vláda zruší takzvanou superhrubou mzdu.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 4:03 Po srážce osobního a nákladního auta na Rokycansku zemřela žena. Silnice přes obec je uzavřená
Lidové noviny
U Přívětic na Rokycansku se v pátek srazilo osobní a nákladní auto. Starší žena z osobního vozu utrpěla těžká zranění, kterým na místě podlehla. Silnice přes obec je kvůli nehodě uzavřená. Informovali o tom Vítězslav Sladký z krajské záchranné služby a policejní mluvčí Hana Kroftová.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 2:56 V Jablunkově jsou kvůli koronaviru zrušeny bohoslužby. Nákaza se dostala i do kláštera alžbětinek
Lidové noviny
Apoštolský administrátor ostravsko-opavské diecéze Martin David zrušil s platností od pátku ve farnosti v Jablunkově na Frýdecko-Místecku všechny veřejné bohoslužby. Důvodem je zhoršená epidemiologická situace ve městě. Vyplývá to z informací zveřejněných na webových stránkách diecéze.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 1:18 V Česku dál přibývá přes dvě stovky nových případů covidu denně, aktuálně je 5030 nemocných
Lidové noviny
V Česku dál neklesá počet nových případů covidu pod dvě stovky denně. Ve čtvrtek přibylo dalších 215 nakažených. Od vypuknutí epidemie na začátku března byla nemoc potvrzena celkem u 17 740 lidí. Na rozdíl od předchozích dní klesl počet aktuálně nemocných, kterých je nyní 5030. Nejvíce ze všech okresů republiky zůstává šířením nemoci zasaženo Frýdecko-Místecko.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 1:13 Koronavirem se ve světe nakazilo již více než 19 milionů lidí. Nejzasaženější zůstávají Spojené státy
Lidové noviny
Koronavirem se nakazilo více než 19 milionů lidí na světě a 713 845 pacientů komplikacím provázejícím covid-19 podlehlo. Vyplývá to z údajů zveřejněných na internetových stránkách americké Univerzity Johnse Hopkinse, která vývoj současné pandemie covidu-19 dlouhodobě sleduje.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 1:05 Slovinsko opět zavádí pro Čechy povinnou karanténu. Tranzit zemí je možný, nesmí ale přesáhnout 12 hodin
Lidové noviny
Slovinsko v noci na pátek znovu zařadilo Česko mezi středně rizikové státy z hlediska rizika nákazy koronavirem. Po vstupu do země je pro Čechy až na výjimky povinná dvoutýdenní karanténa. Pokud zemí jen projíždějí, omezení se na ně nevztahuje, tranzit ale nesmí přesáhnout 12 hodin, informovalo na webu české ministerstvo zahraničí. Lidé, kteří si ve Slovinsku rezervovali ubytování do čtvrtka 6. srpna, nemusí do karantény, pokud předloží negativní test na covid-19.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 8. 1:00 PETRÁČEK: Doufat a chystat se. Imunita není, ale co když nebude ani vakcína?
Lidové noviny
Zásada „doufej v nejlepší, ale připravuj se na nejhorší“ má svůj smysl. V bezpečnostní politice, dopravní infrastruktuře státu, ale i v případě pandemie korony.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 8. 23:00 Tým Pompea bude ladit návštěvu Česka, vůdce Hizballáhu promluví k tragédii v Bejrútu
Lidové noviny
RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
 To se mi líbí Odpovědět
6. 8. 23:00 Třicetistupňová vedra vydrží v Česku nejméně do čtvrtka. Koupaliště mají střežit dodržování covidových pravidel
Lidové noviny
Letošní červenec byl dle měření v pražském Klementinu s průměrnou teplotou 21,6 stupně Celsia vůbec nejchladnější za posledních osm let. Soudě podle horka avizovaného v předpovědi pro českou kotlinu na nejméně sedm následujících dnů se výrazy jako „chladný“, „studený“ a „koupání nepřející“ v souvislosti s letošním druhým prázdninovým měsícem takřka jistě neobjeví.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 8. 23:00 Poslední slovo Petrušky Šustrové: Běloruský prezident
Lidové noviny
Prezidentské volby v Bělorusku jsou skutečně na spadnutí, měly by proběhnout pozítří, tedy v neděli. Vítěz je podle mého názoru bohužel předem znám – soudím, že jím bude Alexandr Lukašenko, který vládne zemi už pět funkčních období, od roku 1994, a jejž mnozí tamní občané i zahraniční komentátoři označují za diktátora.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 8. 23:00 Představa o promoření padla, trvalejší imunita proti covidu nefunguje. Začal souboj o vakcínu
Lidové noviny
Na jaře, v době nouzového stavu a minimálního poznání nového koronaviru, kalkulovala Česká republika se strategií pozvolného průchodu nemoci populací – aby si na ni vytvořila kolektivní imunitu. Poznatky z domova i ciziny ale tuhle cestu definitivně smetly. Lidé, kteří se nakazili, nezískali žádnou nebo trvalejší odolnost.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 8. 23:00 RECENZE: Exkurz mezi oligarchy. Jaká je divadelní hra o nejbohatším Čechovi Petru Kellnerovi?
Lidové noviny
Brněnské divadlo Feste uvedlo inscenaci volně inspirovanou životem a podnikáním nejbohatšího Čecha Petra Kellnera, majoritního vlastníka skupiny PPF. Autorem hry, v níž nechybí místy až uštěpačný humor či odkazy na divoce privatizované devadesátky, je Roman Sikora.
 To se mi líbí Odpovědět
6. 8. 23:00 Hvězdy internetu: Manželé pózují v oblečení, které si nikdo nevyzvedl v jejich prádelně
Lidové noviny
Prádelna jako každá jiná. Nachází se v čínském Tchaj-čungu. Můžete si ji představit jako tu, kterou jste někdy navštívili. Ale když se zavřou dveře, provozovatelé a manželé Čchang Wan-ťi (83) a Hsu Sho-erová (84) se změní v módní ikony na internetu. Z nevyzvednutého oblečení jim vytváří outfity vnuk Reef Čchang a sdílí je se světem na Instagramu.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pátek, 25. září 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat