Zpět Lidové noviny Úterý, 8. října 2019
Hledat Rubriky 8. 10.

Lidové noviny

Úterý, 8. října 2019
Close
Inzerce
8. 10. 2019, 21:27 K vile Gottových stále míří davy. Okolí zaplavují svíčky a vzkazy v češtině i němčině
Lidové noviny
Týden po smrti Karla Gotta je okolí jeho vily v Praze Nad Bertramkou zaplaveno svíčkami. Na prostranství před domem stále přibývají další svíčky, květiny, balonky, ale i vzkazy v češtině či němčině nebo plyšáci. Na zídkách u plotů visí věnce ve tvaru srdce. Kolem rozsáhlého pietního místa se v úterý dalo projít, nikoliv však projet. K domu Gottových nadále přicházejí desítky lidí.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Kurzy měn
EUR 25,04 +0,300%
USD 23,20 +0,392%
CHF 23,58 +0,348%
8. 10. 2019, 6:00 BRETT: Jak se z nás stávají Španěláci
Lidové noviny
V lednu nás uchvátil Madrid. V únoru se mi po letech ozvali z České televize, jestli bych nenadaboval do dětského pořadu o španělštině psa (prosím, posměch stranou – haf). V březnu jsem si objednal španělského ptáčka. V dubnu se nám vyhnula španělská chřipka. V květnu mě tlačila španělská bota. V červnu nás osvítil nápad jet do Chorvatska. V červenci nám nápad jet do Chorvatska přišel nepochopitelný jak španělská vesnice. V srpnu se kruh uzavřel. Mallorca. Španělsko.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 10. 2019, 23:00 Sněmovní komise k OKD představí výsledky, Johnson chce ukončit zasedání parlamentu
Lidové noviny
RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
 To se mi líbí Odpovědět
7. 10. 2019, 23:00 Scorsese naštval fanoušky. Komiksové filmy nejsou skutečná kinematografie, tvrdí oscarový režisér
Lidové noviny
Oscarový režisér Martin Scorsese pobouřil komiksové fanoušky, když v rozhovoru prohlásil, že filmy od komiksového giganta Marvel nejsou skutečná kinematografie, nemají filmovou hodnotu. Naštvané reakce ne sebe nenechaly dlouho čekat. Do Scorseseho se opřel i herec Samuel L. Jackson nebo režisér James Gunn.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 10. 2019, 23:00 Poslední slovo Radky Kvačkové: Greta a já
Lidové noviny
O Gretě Thunbergové čtu pořád. Spekuluje se, jestli je předvídavá, nebo nemocná, původní, nebo manipulovaná, proč nelítá a ani neroste, ale pokud vím, nikdo se ještě nezamyslel nad tím, proč burcuje OSN ona, a ne on. Rozuměj dívka, a ne kluk. Někteří mají nejspíš jasno: prostě proto, že její aktivistický otec nemá syna. Já to ale vidím jinak: my holky jsme prostě citlivější. Nebo snad znáte pubertálního kluka, který by plakal nad lidstvem?
 To se mi líbí Odpovědět
7. 10. 2019, 23:00 Druhým Hniličkovým mužem je bývalý realitní makléř a manažer Michal Janeba
Lidové noviny
Na pozici místopředsedy Národní sportovní agentury míří bývalý náměstek z ministerstva pro místní rozvoj Michal Janeba. Agentura také potvrdila jmenování Ivo Lukše. „Správná volba,“ věří svému rozhodnutí šéf agentury Milan Hnilička.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 10. 2019, 23:00 Horký pátek v Praze: loučení s Gottem, angličtí chuligáni, festival světla i klimatické protesty
Lidové noviny
Českou metropoli čeká v pátek zřejmě jeden z nejrušnějších dnů posledních let. Právě na 11. října totiž připadá hned několik událostí, které do Prahy přilákají desítky tisíc lidí z Česka i ze světa, jiné akce naopak vyústí v blokádu některých komunikací. Pražané by se tak měli připravit na dopravní omezení a možné konflikty.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 10. 2019, 23:00 Tankování za letu a krev stovky vojáků. Americká armáda provedla unikátní misi na záchranu vojáka
Lidové noviny
Letectvo Spojených států provedlo neobvyklou záchrannou misi. Piloti se vydali na cestu dlouhou třináct tisíc kilometrů, aby zachránili amerického vojáka zraněného po výbuchu bomby v Afghánistánu. Krev mu poskytlo kolem stovky vojáků a ošetřovalo jej několik lékařských týmů. Bezprecedentní čtyřdenní misi armáda nazvala Reach 797.
 To se mi líbí Odpovědět
7. 10. 2019, 23:00 KOVANDA: Česko míří mezi ekonomickou elitu, riziky je však obtěžkáno stále
Lidové noviny
Některé věci se zdají být stálé. Jaromír Jágr stále hraje hokej, Vladimir Putin stále vládne Rusku, ratingová agentura Moody’s drží stále stejné hodnocení České republiky... Vlastně ne, to poslední se změnilo před víkendem. K lepšímu. Přední světová ratingová agentura totiž po dlouhých sedmnácti letech zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Česka, a to o jeden stupeň na úroveň Aa3 z dosavadní úrovně A1.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Čtvrtek, 20. února 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat