Zpět Lidové noviny Pondělí, 16. září 2019
Hledat Rubriky 16. 9.

Lidové noviny

Pondělí, 16. září 2019
Close
Inzerce
16. 9. 21:43 Zeman s Babišem mluvili o summitu prezidentů V4, Kosovu či zastavení trestního stíhání
Lidové noviny
O přípravě říjnového setkání hlav států zemí visegrádské čtyřky (V4), kterého by se měli účastnit i prezidenti Srbska a Slovinska, jednali v pondělí na své schůzce v Lánech prezident Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš (ANO). Debatovali také o situaci na Ukrajině, postoji k samostatnosti Kosova či o české roli v Sýrii. Předseda vlády to řekl novinářům. Uvedl, že s hlavou státu krátce mluvili i o zastavení jeho trestního stíhání.
 To se mi líbí Odpovědět

Nejčtenější články

Komentáře

Kurzy měn
EUR 25,66 -0,055%
USD 23,03 -0,334%
CHF 23,34 -0,099%
16. 9. 8:42 V týdnu se ochladí. Čekají se přízemní mrazíky, na horách i menší sněhové přeháňky
Lidové noviny
Během tohoto týdne se citelně ochladí, meteorologové očekávají přízemní mrazíky a na hřebenech hor se mohou objevit první sněhové vločky. Nejchladnějším dnem bude zřejmě čtvrtek. Zatímco v pondělí na některých místech vystoupí teploty až na letních 25 stupňů, ve čtvrtek spadnou na maximálně 15 stupňů Celsia. Na víkend by se ale mělo znovu oteplit.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 9. 2:40 Akademici rozhodli. Marhoulovo Nabarvené ptáče půjde do boje o nominaci na Oscara
Lidové noviny
Do boje o nominaci na Oscara za nejlepší zahraniční film vysílá Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) Nabarvené ptáče režiséra a producenta Václava Marhoula. ČTK to v pondělí za akademii sdělila Silvie Marková. Akademici vybírali z deseti českých hraných a dokumentárních filmů, přihlášených jejich producenty. Nominace na Oscary budou vyhlášeny 13. ledna 2020.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 9. 1:27 U Pohořelic narazilo auto do betonového mostku. Zranili se čtyři lidé
Lidové noviny
Při nárazu osobního auta do betonového mostku se v pondělí nad ránem u Pohořelic na Brněnsku zranili čtyři lidé, z toho dva těžce. Podle policejní mluvčí Kamily Haraštové řidička pravděpodobně vlivem mikrospánku vjela do protisměru a čelně narazila autem do mostku. Silnice I/53 spojující Znojmo a Pohořelice byla od půl třetí obousměrně uzavřena, provoz byl obnoven před šestou hodinou ranní.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 9. 1:15 Trump schválil uvolnění ropy z rezerv, ale jen když to bude potřeba. Reagoval na útoky v Saúdské Arábii
Lidové noviny
Americký prezident Donald Trump schválil uvolnění ropy ze strategických rezerv, jestliže to bude potřeba. Reagoval tak na sobotní útoky na dvě ropná zařízení společnosti Saudi Aramco na východě Saúdské Arábie, které vedly ke snížení produkce ropy o 5,7 milionu barelů denně, uvedla agentura Reuters. Pokles odpovídá asi polovině denní těžby země a více než pěti procentům globálních dodávek ropy.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 9. 23:00 ZVĚŘINA: Jak si kdo ustele, tak si také lehne. To platí i pro podnikatele
Lidové noviny
Dřív, než začneme podnikatele litovat kvůli nízkým důchodům, připomeňme si dvě slova: dobrovolná volba. Živnostník se sám odhodlal ke své profesní dráze a pak se, na rozdíl od zaměstnance, mohl sám rozhodnout, kolik si bude na penzi přispívat.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 20. října 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat