Zpět Lidové noviny Středa, 11. září 2019
Hledat Rubriky 11. 9.

Lidové noviny

Středa, 11. září 2019
Close
Inzerce
11. 9. 22:50 Česká premiéra Nabarveného ptáčete. Téměř tříhodinový černobílý film sklidil od diváků dlouhé ovace
Lidové noviny
Na českou premiéru filmu Nabarvené ptáče dorazili ve středu večer do Kongresového centra v Praze hlavní tvůrci snímku. Na červeném koberci se jako první objevil režisér, scenárista a producent Václav Marhoul v doprovodu představitele hlavní dětské role Petra Kotlára, kteří poté společně zapózovali s dalšími herci a hlavním kameramanem Vladimírem Smutným.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Kurzy měn
EUR 25,84 +0,074%
USD 23,29 -1,142%
CHF 23,62 -0,368%
11. 9. 22:35 Jak by mohl vypadat tvrdý brexit? Přečtěte si analýzu britské vlády, která shrnuje nejčernější scénář
Lidové noviny
Výrazné zdražení elektřiny, problémy s dodávkami léků a některých čerstvých potravin, značné komplikace v dopravě přes Lamanšský průliv či nepokoje v Severním Irsku. Takové dopady by mohli pocítit Britové při brexitu bez dohody, uvádí analýza, kterou ve středu zveřejnila britská vláda. Pětistránkový dokument s datem 2. srpna 2019 údajně popisuje nejpesimističtější „opodstatněné“ předpoklady úřadů.
 To se mi líbí Odpovědět
11. 9. 15:47 Soud: Parlamentní přestávka britského parlamentu vynucená Johnsonem je nezákonná
Lidové noviny
Vynucená přestávka v zasedání britského parlamentu je nezákonná. Rozhodl o tom ve středu skotský odvolací soud, který tak zvrátil rozhodnutí soudu nižší instance. Vláda se hodlá proti verdiktu odvolat k britskému nejvyššímu soudu, který již termín projednání kauzy stanovil na příští úterý. Podle kritiků chce premiér Johnson nucené pauzy využít, aby omezil možnost parlamentu zasahovat do brexitu. Do termínu odchodu Británie z EU zbývá 50 dní.
 To se mi líbí Odpovědět
10. 9. 18:19 Poblíž amerického velvyslanectví v Kábulu zazněl silný výbuch. Raketa zasáhla ministerstvo obrany
Lidové noviny
Poblíž amerického velvyslanectví v afghánském hlavním městě Kábulu zazněl silný výbuch. Informovala o tom agentura AP, podle níž exploze nastala krátce po půlnoci místního času (21:30 SELČ), tedy už v den výročí teroristických útoků z 11. září 2001. Výbuch, který nezanechal žádné zraněné, způsobila raketa.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 15. září 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat