Zpět Hospodářské noviny Úterý, 10. září 2019
Hledat Rubriky 10. 9.

Hospodářské noviny

Úterý, 10. září 2019
Close
Inzerce
10. 9. 17:45 Kuřecí ze zkumavky chutná jako maso z fastfoodu. Za mnohem vyšší cenu
Hospodářské noviny
Ochutnali jsme nugetku, kterou americká firma JUST vypěstovala z kmenových buněk skutečného kuřete. Na třetím ročníku festivalu Future Port Prague ji připravil havajský šéfkuchař Kaimana Chee. Chuťově se nugetka výrazně nelišila od těch, které člověk dostane ve fastfoodech. Z hlediska konzistence ale spíše připomínala mletý karbanátek.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Kurzy měn
EUR 25,84 +0,074%
USD 23,29 -1,142%
CHF 23,62 -0,368%
10. 9. 15:55 Úspěchem by bylo v Komisi získat post, jaký má Estonsko. Česko ale nemá v Evropě tak silnou pozici, říká Telička
Hospodářské noviny
Věra Jourová získala post místopředsedkyně EK a má mít na starost hodnoty EU a transparentnost. Co si o tom myslí bývalý eurokomisař Pavel Telička?
 To se mi líbí Odpovědět
10. 9. 1:21 Rusko chce přes spor o Koněva rozsévat chaos, Ovčáček se chová jako troll, říká redaktor Respektu Kundra
Hospodářské noviny
Rusku není dění v bývalých satelitech lhostejné a využívá každou možnost, jak v těchto zemích rozvíjet nestabilitu, míní redaktor Respektu Ondřej Kundra. Do sporu o sochu maršála Koněva v Praze 6 se vložil i ruský ministr kultury, který přirovnal starostu městské části k nacistovi. Rusko záměrně rozehrává tyhle historické resentimenty a snaží se na nich společnost dělit, říká Kundra. Prezidentův mluvčí se chová jako troll a staví se na ruskou stranu sporu, je to ale jen figurka a je využíván k věcem, které nechce Miloš Zeman říkat nebo dělat přímo, dodává.
 To se mi líbí Odpovědět
10. 9. 0:39 Druhé Čapí hnízdo? Jde o desítky milionů, Babišovi to patrně zlomí vaz, tvrdí senátor Goláň
Hospodářské noviny
Manažeři nadhodnotili příjmy Čapího hnízda z reklamy. Podle posudku byla farma schopna udělat reklamu za 12,5 milionu korun, oni ale fakturovali 65 milionů. To by tam musely být tisíce billboardů, tvrdí senátor za hnutí Senátor 21 a daňový poradce Tomáš Goláň, který kvůli podezření z krácení daní podal v květnu trestní oznámení. V porovnání s tím, co se děje na Čapím hnízdě, řeší finanční správa desetikoruny, běžný občan je perzekvován, nemohl jsem mlčet, říká a odmítá, že by vedl kampaň proti premiérovi. Brojím i proti panu Kalouskovi, upozorňuje Goláň.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 15. září 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat