Zpět Lidové noviny Neděle, 25. srpna 2019
Hledat Rubriky 25. 8.

Lidové noviny

Neděle, 25. srpna 2019
Close
Inzerce
25. 8. 23:06 Česko-Slovenskou Miss se stala dvacetiletá Klára Vavrušková. Českou Miss je Barbora Hodačová
Lidové noviny
Vítězkou letošního ročníku soutěže Česká Miss se stala třiadvacetiletá Barbora Hodačová z Teplic. Vrcholem večera v Hudebním divadle Karlín v Praze bylo vyhlášení Česko-Slovenské Miss 2019, kterou se stala dvacetiletá Češka Klára Vavrušková z Kostelce nad Orlicí. Nadnárodní projekt vznikl spojením soutěže krásy Česká Miss s Miss Universe Slovenskej republiky. Nejhezčí dívkou Slovenska byla vyhlášena třiadvacetiletá Laura Longauerová z Detvy.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Kurzy měn
EUR 25,84 +0,074%
USD 23,29 -1,142%
CHF 23,62 -0,368%
25. 8. 20:30 Ruské tajné služby si údajně mohly objednat vraždu v Berlíně. Vrah měl pracovat v přestrojení a použil zbraň s tlumičem
Lidové noviny
Ruské tajné služby mohly podle německého magazínu Der Spiegel stát za páteční vraždou gruzínského občana v Berlíně. Je to jedna z vyšetřovacích verzí. Oběť totiž měla blízko ke gruzínským tajným službám a už v minulosti se někdo pokoušel o její život. Další, i když méně pravděpodobnou vyšetřovací verzí je to, že vražda souvisí s organizovanou kriminalitou.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 8. 1:46 Vnitřek zavazadla jako na dlani. Největší britská letiště musí implementovat 3D skenery
Lidové noviny
Všechna hlavní britská letiště musí do konce roku 2022 instalovat 3D zařízení pro detekci zavazadel. Požaduje to britská vláda. Poukazuje přitom na to, že tato technologie posílí bezpečnost, urychlí kontroly před nástupem do letadla a mohla by také ukončit restrikce na cestování s tekutinami a notebooky, píše zpravodajský server BBC.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 8. 1:16 KLDR otestovala další zbraň, tentokrát ‚supervelký‘ raketomet. Zkoušky se opět účastnil Kim osobně
Lidové noviny
Na sobotní zkoušku „supervelkého vícenásobného raketometu“, o kterém už dříve informovala jihokorejská armáda, dohlížel osobně vůdce KLDR Kim Čong-un. Oznámila to v neděli severokorejská tisková agentura KCNA.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 8. 23:23 Nikdy jsem se nevěnovala jen modelingu. Jsem hodně kreativní, říká Karolína Kurková
Lidové noviny
Letos je to přesně dvacet let, co se v jedné české modelingové agentuře objevila fotka Karolíny Kurkové (35). Zanedlouho patnáctileté děvče z Děčína podepsalo smlouvu s módním domem Prada. Kulaté výročí její kariéry obsahuje vše, o čem jen může modelka snít – titulní stránky magazínu Vogue, kampaně pro značky Chanel či Jean Paul Gaultier, ocenění Model of the Year, andělská křídla Victoria’s Secret.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 8. 23:00 Unikátní přestavbu neratovického kostela ukazuje jeden z modelů umístěných v Domě umění
Lidové noviny
Málokterý současný český architekt dokáže svými návrhy a stavbami vzbudit takový ohlas jako Zdeněk Fránek. Výstava v českobudějovickém Domě umění však odhaluje jeho méně viditelnou stránku. Je klidnější a soustředí se na základní vlastnosti architektury. Dernisáž výstavy, na níž bude představen katalog, je už tuto sobotu.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 8. 23:00 HAMPL: Trump a naši zoufalí ‚analytici‘. Podle nich platí v americké ekonomice úplně jiné zákony
Lidové noviny
Na světě dnes zřejmě není sledovanějšího politika, než je Donald Trump. Logicky. Kromě mnohého jiného jeho slova a tweety hýbou okamžitě všemi trhy i měnami, jak s mírným zoufalstvím dosvědčuje i autor tohoto textu. Pokud pan Trumf, jak zní český překlad jeho jména, před každým tweetem dává tajně pokyny a skrytě sám investuje, bude už dnes řádově bohatší, než když do úřadu přicházel. Ale to je čirá spekulace.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 8. 23:00 ‚Vyhoďte kritika, pak budeme jednat.’ Česko-ruská komise k péči o válečné památníky se nesejde
Lidové noviny
Zasedání česko-ruské komise koordinující péči o válečné památníky ani letos nebude, říká Vasilij Toločko, zástupce ředitele asociace Vojenské památníky. Důvodem je podle něj urážlivé vyjádření úředníka českého ministerstva obrany a české mlčení.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 15. září 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat