Zpět Hospodářské noviny Čtvrtek, 25. dubna 2019
Hledat Rubriky 25. 4.

Hospodářské noviny

Čtvrtek, 25. dubna 2019
Close
Inzerce
25. 4. 17:08 Chystá revoluci v léčbě rakoviny: Máme několik léků, ale potřebujeme miliony dolarů, říká Stazsak-Jirkovský
Hospodářské noviny
Máme několik kandidátů na léky, testujeme je zároveň, nikdy nevíte, který bude úspěšný. Imunoterapie je to nejúžasnější v léčbě za posledních 15 let. Finance jsou to jediné, co nás brzdí, říká Jakub Stazsak-Jirkovský, který v USA rozjel start-up Machavert a získal grant státu Colorado ve výši 250 000 dolarů. Dodává, že jediný způsob, jak rakovinu léčit, je kombinovat různé postupy, nikdy prý nebude lék, který vyléčí všechno.
 To se mi líbí Odpovědět

Nejčtenější články

Komentáře

Kurzy měn
EUR 25,82 +0,108%
USD 23,18 +0,397%
CHF 23,01 +0,356%
25. 4. 14:24 Beat Saber? Chci, aby hra byla kultovní jako Tetris, můžete zažít hudbu, říká spoluzakladatel herního studia Jaroslav Beck
Hospodářské noviny
Jsme první hra ve virtuální realitě, které se prodalo přes milion kopií. Beat Saber je nová cesta, jak zažít hudbu. Byl bych rád, kdyby to bylo jako Tetris, rytmické hry jsou pro virtuální realitu nejlepší, říká Jaroslav Beck, spoluzakladatel herního vývojového studia Beat Games a hudební skladatel. Češi a Slováci jsou prý lídry na poli herní virtuální reality. Ovlivňujeme vývoj budoucnosti hraní ve virtuální realitě, náš cíl není vydělat co nejvíce peněz, ale udělat co nejlepší hru, dodává.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 4. 4:09 Psí chlupy mám i v kafi a jsem tak spokojená, říká Eliška Vafková, která založila hospic pro staré, týrané a handicapované psy
Hospodářské noviny
Nadace Karla Janečka v rámci projektu Laskavec oceňuje lidi, kteří nezištně konají dobré skutky. Dubnovým Laskavcem se stala Eliška Vafková z jihomoravské Bukovinky se svým domácím psím hospicem Dejte nám šanci.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 4. 2:00 Z doupěte Pumy: Jak vypadá nejmodernější obrněné vozidlo německé armády
Hospodářské noviny
Reportér HN měl příležitost se nejmodernějším evropským bojovým vozidlem pěchoty svézt na zkušební dráze továrny KMW. Firma je jedním ze dvou producentů tohoto vozidla, jenž se v největším českém armádním tendru za 53 miliard korun uchází o přízeň českých vojáků. Když Puma najede na překážku, zase tolik to nedrncá. Střelec má na všechno kanon, kulomet i protitankové střely, dva jednoduché joysticky a jednu obrazovku.
 To se mi líbí Odpovědět
25. 4. 0:52 Češi a práce? Jsme líní a rádi si lžeme, bojíme se toho, co je důležité, říká lektor time managementu Gamrot
Hospodářské noviny
Hlava každý den vymýšlí scénář, jak by bylo krásné, kdyby se tělo do důležité činnosti nemuselo pouštět, popisuje prokrastinaci lektor time managementu Daniel Gamrot. Vědomý odpočinek je ale důležitý, odpočaté tělo a mysl podávají dobrý výkon, člověk by měl tělo poslouchat, míní. Ráno jsem tři hodiny nejvýkonnější, pak přijde údolí smrti, kdy se nedá přemýšlet nad ničím smysluplným, a pak chytnu druhý dech, dodává Gamrot.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 4. 18:00 Futuristické hotely, romantické stodoly, glamping. Stylové tipy na výlety po Česku
Hospodářské noviny
Za výjimečnými místy nemusíte cestovat na druhou stranu světa, máte je přímo pod nosem. Z webu Amazing Places jsme vybrali šest míst, kde strávíte nezapomenutelnou noc i úžasný prodloužený víkend.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 4. 18:00 Letěl sám v Airbusu, cestoval kolem světa... Lukáš Codr hledá unikátní letecké zážitky
Hospodářské noviny
Lukáš Codr procestoval kus světa. Ale ne jako běžný pasažér. Patří mezi aviation geeky, kteří vyhledávají jedinečné lety. Vydal se na cestu kolem světa, byl u oslav severokorejských aerolinek a také cestoval úplně sám v obřím Airbusu A380.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pátek, 24. května 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat