Zpět MF Dnes Pondělí, 15. dubna 2019
Hledat Rubriky 15. 4.

MF Dnes

Pondělí, 15. dubna 2019
Close
Inzerce
15. 4. 23:39 Ministr kultury Staněk nabízí Francii pomoc při obnově Notre-Dame
MF Dnes
Ministr kultury Antonín Staněk je připraven nabídnout Francii pomoc českých odborníků při obnově katedrály Notre-Dame, kterou postihl rozsáhlý požár. Smutek z poškození památky světového významu s Francouzy sdílejí i další čeští politici. Ministr zahraničí Tomáš Petříček přirovnal neštěstí k požáru Národního divadla.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Kurzy měn
EUR 25,73 -0,054%
USD 22,95 +0,266%
CHF 22,54 +0,417%
15. 4. 23:31 Hasiči zachránili Notre-Dame. Chrám ztratil dvě třetiny střechy, skelet drží
MF Dnes
Pařížskou katedrálu Notre-Dame silně poničil rozsáhlý požár. Slavná stavba přišla o dvě třetiny střechy, zřítila se její štíhlá prostřední věž. Zasažena byla i jedna z hranatých čelních věží. Hasičům se však podle posledních informací podařilo zachránit konstrukci stavby. Ještě několik několik hodin bude ale trvat, než se oheň podaří dostat plně pod kontrolu.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 17:09 Proboha, hoří nám katedrála! Lidé v slzách a ohromení hleděli na zkázu
MF Dnes
Požár, který vypukl v katedrále Notre-Dame v Paříži krátce před 19. hodině, vyvolal v prvních chvílích mezi turisty a místními obyvateli vlnu nevěřícného úžasu a hlubokého pohnutí. Přivolaní policisté a vojáci hlídkující ve francouzské metropoli pro případ teroristického útoku jen s námahou vytlačovali lidi z nejbližšího okolí.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 16:54 Notre-Dame se možná nepodaří zachránit. Hrozí zřícení čelní věže katedrály
MF Dnes
V pařížské katedrále Notre-Dame vypukl rozsáhlý požár, ze slavné stavby šlehají plameny a stoupá mohutný dým. Oheň rychle postupuje a chrám přišel o svou štíhlou věž, propadla se celá střecha a plameny ničí i jednu z hranatých čelních věží. Hasiči provedli evakuaci slavné památky i přilehlého okolí. Na dorazil prezident Macron. Náměstek francouzského ministra vnitra naznačil, že se katedrálu hasičům možná nepodaří zachránit.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 13:56 Pařížská katedrála Notre Dame hoří. Plameny se rychle šíří
MF Dnes
V pařížské katedrále Notre Dame vypukl rozsáhlý požár. Záběry na sociálních sítích ukazují mohutný dým stoupající ze slavné stavby. Okolí památky je nyní evakuováno, na místě jsou desítky hasičů.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 13:37 Církevní restituce i ochrana památek. V Rozstřelu promluví ministr Staněk
MF Dnes
Mluví se o něm jako o nejslabším ministrovi za ČSSD, kterého někteří dokonce označují za „neviditelného“. Ve své funkci už ministr kultury Antonín Staněk musel řešit nejeden problém. O sporu o soutěž na novou budovu Středoevropského fóra, o církevních restitucích nebo o plánovaném rozpočtu na rok 2020 promluví v úterý v Rozstřelu od 12:30.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 13:04 Udělejte něco, nebo do Evropy zamíří 800 000 běženců, varuje premiér Libye
MF Dnes
Do Evropy by mohlo z Libye zamířit až 800 tisíc uprchlíků. V rozhovoru s italským listem Corriere della Sera to řekl předseda mezinárodně uznávané libyjské vlády Fáiz Sarrádž. Boje, které v této zemi začaly 4. dubna, nepřežilo 147 lidí. Dalších více než 600 utrpělo zranění, uvedla v pondělí Světová zdravotnická organizace v nové bilanci.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 12:58 Šest aut se srazilo v ulici Rumunská. Jedno skončilo na střeše
MF Dnes
Při dopravní nehodě v Rumunské ulici ve směru na náměstí Míru se srazilo šest vozidel. Jedno z aut, červené audi dokonce skončilo na střeše. Policie radí řidičům, aby se místu vyhnuli.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 12:46 Humor má v sobě vždycky mít ostrost a vyhraněnost, říká herec Neužil
MF Dnes
Jednou z hereckých osobností, které navštívily plzeňský filmový festival Finále, je Václav Neužil. Rodák z krajské metropole si zahrál například v seriálech Vodník, Dabing Street nebo Zkáza Dejvického divadla. „Abychom zkáze divadla předešli, tak jsme si ji sami natočili,“ říká herec.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 12:30 Trolejbusů stejného typu, který havaroval v Brně, jezdí v Česku desítky
MF Dnes
Trolejbusy Škoda 21Tr, tedy typ vozu, který na začátku dubna havaroval v Brně, jezdí ve čtyřech městech v zemi. Drážní úřad jich v provozu eviduje 90, z toho přes dvě třetiny připadají na Brno. Pardubický kraj je stahuje z provozu, zatímco Ústecký je odstavovat nebude. Podle policie byla příčinou nehody nejspíše technická závada na vozidle.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 11:59 Nejúspěšnější české letadlo slaví půlstoletí, vzniklo jich už přes 1300
MF Dnes
Padesát let uplyne v úterý od prvního vzletu letadla L-410. Civilních letounů, které v současnosti pojmou devatenáct pasažérů, vyrobila továrna v Kunovicích na Uherskohradišťsku už přes 1300. A díky rozsáhlým modernizacím má mít další úspěšné období před sebou.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 11:59 Maláčová brání návrh na bankovní daň. Na klienty ji nepřenesou, tvrdí
MF Dnes
ČSSD plánuje hnutí ANO předložit své návrhy na změny daní. „Pojďme se bavit o vyšším zdanění bank, zejména zdanění jejich aktiv,“ řekla iDNES.cz ministryně práce a sociálních věcí a místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová. Jak vysoká by bankovní daň mohla být, závisí podle ní na výsledku schůzky s vedením ANO, které zatím bankovní daň odmítá.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 11:54 Vláda navrhla povýšit šéfa BIS Koudelku, což Zeman opakovaně odmítl
MF Dnes
Návrh na povýšení současného šéfa Bezpečnostní informační služby do funkce brigádního generála v pondělí na návrh premiéra Andreje Babiše schválila vláda. Jmenování má v rukou prezident Miloš Zeman, který už dříve Koudelku opakovaně povýšit odmítl.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 10:46 Muže zabil dřevěný panel. Spadl na něj z jeřábu, který sám ovládal
MF Dnes
Pád dřevěného panelu dopoledne zabil muže při práci v průmyslové hale v Podivíně na Břeclavsku. Panel se uvolnil z jeřábu, který sama oběť dálkově ovládala.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 10:38 Nizozemci se napadenému číšníku omluvili. U soudu mu nabídli finanční podporu
MF Dnes
Před Městským soudem v Praze v pondělí stanuli dva turisté z Nizozemska Armin Nahvi a Aräsh Nahvi. Muži čelí obžalobě z pokusu o vraždu číšníka, se kterým se dostali loni v centru Prahy do rvačky. Mužům hrozí až 18 let vězení. Bratři u soudu uvedli, že na ně jako první fyzicky zaútočil manažer podniku. Do konfliktu se údajně zapojili, aby bránili své přátele.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 10:34 Na výstavbu sociálních a dostupných bytů dá vláda letos miliardu
MF Dnes
Obce budou moci za dotace a úvěry od státu budovat sociální byty. Návrh nařízení, který předložila ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, schválila vláda. Letos vláda na výstavbu sociálních a dostupných bytů počítá s rozdělením jedné miliardy korun. Z toho na sociální byty půjde 650 milionů korun a na úvěry na dostupné byty 350 milionů korun.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 10:32 VIDEO: Ve Frankfurtu odpálili americkou bombu, exploze vyvolala gejzír
MF Dnes
Nejdřív se odehrálo pár malých detonací jako výstraha pro ryby. Pak přišla ta hlavní. Němečtí experti v neděli ve vodách řeky Mohan odpálili bombu z druhé světové války. Třicetimetrový gejzír z břehů pozorovaly desítky lidí, evakuovaní obyvatelé také jako kompenzaci dostali vstupy do muzeí či zoo zdarma.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 10:31 Rittiga a Dvořáka na pět let do vězení a zaplatit 10 milionů, chce žalobce
MF Dnes
Státní zástupce Adam Borgula navrhl, aby pražský městský soud poslal bývalého ředitele pražského dopravního podniku (DPP) Martina Dvořáka a lobbistu Ivo Rittiga shodně na pět let do vězení. Ve své závěrečné řeči žádal také, aby dostali peněžitý trest ve výši 10 milionů korun a zákaz činnosti.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 9:53 Hendikepovaného muže přepadli, obžalovaní svádějí vinu jeden na druhého
MF Dnes
Okresní soud v Chomutově se začal zabývat oloupením hendikepovaného muže z Jirkova. Z jeho přepadení viní státní zástupce sedmadvacetiletého Jaroslava Filipa a osmnáctiletého Milana Luku. Jsou obžalovaní, že muže na ulici zbili a sebrali mu mobil, peněženku s 800 korunami, doklady a klíče od bytu.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 9:43 Šéfa BIS Koudelku vláda navrhla povýšit na brigádního generála
MF Dnes
Návrh na povýšení současného šéfa Bezpečnostní informační služby do funkce brigádního generála v pondělí na návrh premiéra Andreje Babiš schválila vláda. Jmenování má v rukou prezident Miloš Zeman, který už dříve Koudelku opakovaně povýšit odmítl.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 9:25 OBRAZEM: Vichřice v olomoucké zoo místy vymazala kusy lesa, je plná holin
MF Dnes
Ani měsíc poté, co se regionem prohnala vichřice a napáchala nemalé škody, se olomoucké zoologické zahradě na Svatém Kopečku stále nepodařilo odklidit všechny následky a kompletně sečíst škody. Podle nynějších odhadů větrná smršť poslala k zemi na osm stovek stromů.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 9:25 Assange se z ambasády vyhnal sám, terorizoval ekvádorské zaměstnance
MF Dnes
Ekvádorské velvyslanectví v Londýně vyhostilo zakladatele serveru WikiLeaks Juliana Assange, protože zveřejnil osobní fotografie prezidenta Lenína Morena. Podle Ekvádorců se Assange, kterého minulý týden zatkla britská policie, navíc choval hrubě k zaměstnancům ambasády a opakovaně jim vyhrožoval zveřejněním tajných informací.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 9:22 Znásilňoval kluky a žádal videa, teď chce bývalý skautský vedoucí z vězení
MF Dnes
Za zneužití téměř čtyř desítek chlapců ze skautského oddílu jej soud v roce 2013 poslal na deset let za mříže. Dvě třetiny z vyměřeného trestu už si Martin Mertl odseděl v kuřimské věznici, teď žádá o podmíněné propuštění. Sám sebe přitom označuje za zrůdu.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 9:21 Kremlík slíbil rychlejší výstavbu dálnic. Havlíček levnější data
MF Dnes
Prioritou nového ministra dopravy Vladimíra Kremlíka bude zrychlení výstavby klíčových dálnic, řekl po setkání s prezidentem Milošem Zemanem, kterým přijal i budoucího šéfa resortu průmyslu a obchodu Karla Havlíčka. „Je naprosto nepřípustné, aby Česká republika byla v situaci, kdy u nás platíme za data jedny z nejvyšších cen v Evropě,“ řekl Havlíček.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 9:17 Nizozemci se napadenému číšníku omluvili. U soudu mu nabídli finanční podporu
MF Dnes
Před Městským soudem v Praze v pondělí stanuli dva turisté z Nizozemska Armin Nahvi a Aräsh Nahvi. Muži čelí obžalobě z pokusu o vraždu číšníka, se kterým se dostali loni v centru Prahy do rvačky. Mužům hrozí až 18 let vězení. Bratři u soudu uvedli, že na ně jako první fyzicky zaútočil manažer podniku. Do konfliktu se údajně zapojili, aby bránili své přátele.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 8:43 Kremlík slíbil rychlejší výstavbu dálnic. Zemanovi se představil i Havlíček
MF Dnes
Prioritou nového ministra dopravy Vladimíra Kremlíka bude zrychlení výstavby klíčových dálnic, mezi nimiž jmenoval dálnici D3 na jih Čech, či dokončení obchvatu Prahy. Kremlík to řekl po setkání s prezidentem, který přijal i budoucího šéfa resortu průmyslu a obchodu Karla Havlíčka. Oba Miloš Zeman jmenuje po návratu z Číny 30. dubna.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 8:31 Dánská policie zabránila zapálení koránu. Rozzuření muslimové i tak plenili
MF Dnes
Dánská policie zadržela 23 lidí po násilnostech v Kodani, které vyvolal nedělní neúspěšný pokus krajně pravicového politika Rasmuse Paludana zapálit korán. Dánský premiér Lars Lökke Rasmussen označil protest za nesmyslnou provokaci, Paludan mezitím na dnešek i na úterý svolal další protestní shromáždění.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 8:22 Nizozemci se napadenému číšníku omluvili. U soudu mu nabídli finanční podporu
MF Dnes
Před Městským soudem v Praze v pondělí stanuli dva turisté z Nizozemska Armin Nahvi a Aräsh Nahvi. Muži čelí obžalobě z pokusu o vraždu číšníka, se kterým se dostali loni v centru Prahy do rvačky. Mužům hrozí až 18 let vězení. Bratři u soudu uvedli, že na ně jako první fyzicky zaútočil manažer podniku. Do konfliktu se údajně zapojili, aby bránili své přátele.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 7:58 Mustang při honičce naboural policisty, řidič ujížděl kvůli pojištění
MF Dnes
V divokou honičku se změnila rutinní silniční kontrola na Vyškovsku. Řidič Fordu Mustang při ujíždění naboural policejní auto a jednoho uniformovaného muže zranil. To vše jen kvůli chybějícímu pojištění.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 7:57 Americký voják ubodal na Okinawě Japonku, pak spáchal sebevraždu
MF Dnes
Americký voják, který sloužil na americké základně na japonském ostrově Okinawa, ubodal místní ženu a pak spáchal sebevraždu. Podle agentury AP to oznámilo japonské ministerstvo zahraničí. Přítomnost americké základny i amerických vojáků na Okinawě je dlouhodobě velmi citlivou otázkou, která udržuje napětí na tomto japonském ostrově.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 7:57 Budoucí ministři Kremlík a Havlíček se představují prezidentu Zemanovi
MF Dnes
Ministr dopravy Dan Ťok končí kromě ministerské funkce i jako poslanec, a to již v pondělí. Řekl to iDNES.cz při příchodu na jednání vlády. Nový šéf resortu dopravy Vladimír Kremlík, který Ťoka ve vládě nahradí, a budoucí ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček, který ve vládě nahradí Martu Novákovou, zamířli do Lán k prezidentu Miloši Zemanovi.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 7:52 Soudkyni hrozilo zbavení funkce, za průtahy nakonec přijde o část platu
MF Dnes
O deset procent platu po dobu jednoho roku přijde za pomalou práci soudkyně civilního úseku uherskohradišťského okresního soudu Ilona Miklová. Její nadřízený pro ni původně požadoval odvolání z funkce, ukázalo se však, že desítky provinění jsou promlčené.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 7:51 Cyklista strhl ženě z koloběžky tašku se statisíci, policie zná jeho podobu
MF Dnes
Pražští kriminalisté sestavili podobiznu cyklisty, který v prosinci připravil o statisíce korun ženu na koloběžce. Identikit výstižný ze 75 procent vypracovali ve spolupráci se svědkem, který pachatele viděl ujíždět z místa činu.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 6:51 Neměl jsem v úmyslu jej zabít, řekl jeden z Nizozemců, který napadl číšníka
MF Dnes
Před Městským soudem v Praze v pondělí stanuli dva turisté z Nizozemska Armin Nahvi a Aräsh Nahvi. Muži čelí obžalobě z pokusu o vraždu číšníka, se kterým se dostali loni v centru Prahy do rvačky. Mužům hrozí až 18 let vězení. Bratři u soudu uvedli, že na ně jako první fyzicky zaútočil manažer podniku. Do konfliktu se údajně zapojili, aby bránili své přátele.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 6:34 V tunelu Mrázovka shořelo auto, oheň poškodil i zabezpečovací systémy
MF Dnes
V pražském tunelu Mrázovka dopoledne shořelo auto. Požár kromě automobilu poškodil i zabezpečovací systémy tunelu, vyšetřovatel hasičů odhadl škody v řádech milionů korun.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 6:33 Dálnici D1 na okraji Prahy uzavřela nehoda, přistával tam vrtulník
MF Dnes
Dálnici D1 na okraji Prahy zavřela nehoda nákladního auta a dodávky. Přistával u ní vrtulník, dálnice je uzavřená směrem do centra.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 6:31 Zadarmo to nebude. Irák převezme bojovníky IS, chce za to miliardy dolarů
MF Dnes
Washington se snaží najít společnou řeč s Bagdádem ohledně přemístění desítek tisíc bojovníků Islámského státu ze zajateckých táborů v Sýrii do vězeňských zařízení v Iráku. Tam by je následní čekalo soudní řízení. Irák však za přijetí teroristů a jejich rodin požaduje poplatek ve výši deseti miliard dolarů, což je v přepočtu téměř čtvrt bilionu korun.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 5:55 Neměl jsem v úmyslu jej zabít, řekl jeden z Nizozemců, který napadl číšníka
MF Dnes
Před Městským soudem v Praze v pondělí stanuli dva turisté z Nizozemska Armin Nahvi a Aräsh Nahvi. Muži čelí obžalobě z pokusu o vraždu číšníka, se kterým se dostali loni v centru Prahy do rvačky. Mužům hrozí až 18 let vězení. Bratři u soudu uvedli, že na ně jako první fyzicky zaútočil manažer podniku. Do konfliktu se údajně zapojili, aby bránili své přátele.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 5:49 Stud z létání. Na Švédy dotírá svědomí kvůli ničení životního prostředí
MF Dnes
Do švédštiny proniká nový módní výraz: flygskam. Slůvko, které by se dalo přeložit jako „stud z létání“, shrnuje pocity stále většího počtu Švédů, kteří kvůli obavám o globální klima omezují používání letadel a místo nich volí ekologičtější dopravní prostředky, zejména vlaky. Jezdí jimi například i na dovolenou do Španělska.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 4:47 Zveřejněním Pellovy pedofilní kauzy porušili mlčenlivost. Hrozí jim vězení
MF Dnes
Australský soud ve státě Viktoria se zabývá obviněním, v němž místní prokuratura viní tři desítky australských novinářů a vydavatelů z porušení mlčenlivosti v kauze australského kardinála George Pella. Hrozí tresty až pěti let vězení či vysoké pokuty.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 4:35 Policie pátrá po muži, který přepadl hernu a ukradl 150 tisíc
MF Dnes
Policie pátrá po muži, který na začátku dubna v noci přepadl mladoboleslavskou hernu a ukradl zhruba 150 tisíc korun. Obsluhu předtím paralyzoval slzotvornou látkou. Policie žádá o pomoc žádá i veřejnost, informovala mluvčí Eva Hašlová.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 4:32 Začal soud s Nizozemci, kteří napadli v Praze číšníka. Hrozí jim až 18 let
MF Dnes
Před Městským soudem v Praze v pondělí stanuli dva turisté z Nizozemska Armin Nahvi a Aräsh Nahvi. Muži čelí obžalobě z pokusu o vraždu číšníka, se kterým se dostali loni v centru Prahy do rvačky. Mužům hrozí až 18 let vězení.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 4:30 Provoz na D10 zkomplikovaly hromadné nehody, v jedné byl i autobus
MF Dnes
Hustý pondělní provoz na dálnici D10 mezi Prahou a Turnovem od rána zkomplikovaly už dvě hromadné nehody. První blokovala provoz směrem k metropoli, do pozdější v opačném směru se dostal i autobus. Po desáté hodině byla dálnice opět průjezdná.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 4:19 Dětské závody na Berounsku se změnily v boj o život, dívce selhalo srdce
MF Dnes
V boj o život se proměnily sobotní závody dětí na Berounsku. Při jednom z běhů jedna z dívek zkolabovala a začala nepravidelně dýchat. Díky bleskové reakci svědků a rychlému dojezdu záchranářů se dívka po chvíli probrala do plného vědomí.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 3:54 Strach o Zuckerberga. Facebook za rok zdvojnásobil výdaje na jeho ochranu
MF Dnes
Společnost Facebook loni vydala na zajištění bezpečnosti svého šéfa Marka Zuckerberga 22,6 milionu dolarů (512,3 milionu korun), vyplývá z dokumentů zveřejněných touto firmou. Přímo za ochranu Zuckerberga a jeho rodiny Facebook loni zaplatil téměř 20 milionů dolarů, v roce 2017 to přitom bylo „jen“ devět milionů dolarů.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 3:52 Do banky s dětmi u prsu. Kojit kdekoliv je normální, hlásají ženy
MF Dnes
V pondělí od jedenácti hodin dopoledne se některé ženy organizovaně vydají kojit své ratolesti do poboček Raiffesenbank. Akce se koná na protest proti incidentu, ke kterému došlo na konci března, kdy ochranka pražské Raiffeisenbank upozornila kojící ženu, ať se zahalí.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 3:50 Kvůli hře s ohněm v Kladně vzplála ubytovna, hasiči evakuovali 90 lidí
MF Dnes
V kladenské části Rozdělov v neděli hořela ubytovna. Jeden člověk utrpěl zranění, 90 lidí hasiči evakuovali. Podle vyšetřovatele požár způsobily děti, které si hrály s otevřeným ohněm.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 3:40 Provoz na D10 od rána komplikují hromadné nehody, v jedné je i autobus
MF Dnes
Hustý pondělní provoz na dálnici D10 mezi Prahou a Turnovem od rána komplikují hromadné nehody. Aktuálně je uzavřená v úseku mezi 33. a 40. kilometrem směrem na Turnov, kde se střetlo osobní a nákladní auto i autobus. Už před osmou stál na 57. kilometru směr k metropoli.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 4. 18:01 Záškoláci moderní doby chodí místo kouření za kostel hrát hry do showroomů
MF Dnes
Je jedenáct hodin dopoledne a v pražském showroomu jednoho z největších prodejců elektroniky je na dvacet dětí. V té době by přitom měly sedět v lavicích, místo toho ale hrají na počítačích akční hry nebo si u konzolí vybírají svůj oblíbený fotbalový tým. Záškoláků není výrazně více než v minulosti, jen se jejich způsob „zatahování“ hodin mění.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 24. dubna 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat