Zpět Lidové noviny Čtvrtek, 14. března 2019
Hledat Rubriky 14. 3.

Lidové noviny

Čtvrtek, 14. března 2019
Close
Inzerce
14. 3. 23:03 Z Pásma Gazy vypálili dvě rakety na Tel Aviv, za útokem zřejmě stojí hnutí Islámský džihád
Lidové noviny
Izraelská armáda uvedla, že z palestinského Pásma Gazy byly ve čtvrtek vypáleny dvě rakety na Tel Aviv. Jednu včas sestřelil izraelský systém protivzdušné obrany, druhá dopadla mimo obydlenou oblast, informovala místní média. Radikální hnutí Hamas ovládající Gazu odmítlo za útok odpovědnost.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,73 +0,307%
USD 22,76 +1,050%
CHF 22,88 +0,891%
14. 3. 21:15 ANO vyloučilo Švachulu a Liškutina, jsou obviněni z korupce na brněnské radnici
Lidové noviny
Předsednictvo ANO vyloučilo z hnutí brněnské politiky Jiřího Švachulu a Petra Liškutina, kteří jsou ve vazbě kvůli obvinění z korupce na radnici městské části Brno-střed. Vedení hnutí o tom rozhodlo na čtvrtečním jednání ve Sněmovně. Novinářům to po jednání řekl jeden z místopředsedů hnutí a bývalý brněnský primátor Petr Vokřál.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 3. 21:11 Z Pásma Gazy vypálili dvě rakety na Tel Aviv, za útokem zřejmě stojí hnutí Islámský džihád
Lidové noviny
Izraelská armáda uvedla, že z palestinského Pásma Gazy byly ve čtvrtek vypáleny dvě rakety na Tel Aviv. Jednu včas sestřelil izraelský systém protivzdušné obrany, druhá dopadla mimo obydlenou oblast, informovala místní média.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 3. 11:00 Neočkujete? Vaše děti nesmí do škol, zjistily tisíce italských rodin. Krok podráždil vládní Hnutí pěti hvězd
Lidové noviny
Italští rodiče dostali jasné nařízení - pokud vaše děti nebyly správně očkovány, nevoďte je do škol. Pokud tak učiní, hrozí jim pokuta až 500 eur (cca 13 tisíc korun). Školy zároveň mohou odmítnout při zápisu děti, které neprošly vakcinací.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 3. 10:50 Dva lidé z ostravské větvě metanolové aféry dostali přísnější tresty
Lidové noviny
Olomoucký vrchní soud ve čtvrtek zpřísnil o 11 měsíců na sedm let a devět měsíců trest dvěma mužům v ostravské větvi kauzy metanolu. Jde o distributora otráveného alkoholu Michala Klösela a Martina Svobodu, který smrtící směs distribuoval přes svůj stánek v Havířově.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 3. 10:43 Evropský soud zamítl žalobu komise na Česko kvůli sporu s Polskem o odpad
Lidové noviny
Soudní dvůr Evropské unie ve čtvrtek zamítl žalobu Evropské komise proti České republice za to, že nepřevzala od Polska 20 000 tun směsi, kterou Poláci považovali za nebezpečný odpad. Podle Česka ale sporná zásilka obsahovala palivovou směs. Soud o tom informoval v tiskové zprávě.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 3. 9:38 Britská opozice podpoří odklad brexitu, ale jen na omezenou dobu
Lidové noviny
Britští opoziční labouristé podpoří odklad brexitu, nicméně jen na omezenou dobu. Prohlásil to ve čtvrtek podle agentury Reuters stínový ministr financí a druhý muž ve straně John McDonnell. Poslanci budou dnes hlasovat o odkladu brexitu do 30. června, dosud jako termín odluky platí 29. březen.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 3. 5:09 Do soudního spisu k privatizaci OKD přibyl nový důkaz. Do kauzy zasáhla sněmovna
Lidové noviny
Do soudního spisu k privatizaci OKD nedávno přibyl nový důkaz – vyjádření k vadám znaleckého posudku, který ocenil majetek státu v dolech. Jak zjistily LN, stalo se tak na popud sněmovní vyšetřovací komise.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 3. 5:02 PETRÁČEK: Čestné talibanské. Má pravdu Miloš Zeman, nebo Američané?
Lidové noviny
Nepřítele můžete buď porazit, anebo se s ním dohodnout. To první si žádá vojenské vítězství, nejlépe kapitulaci soupeře. To, nač muselo v roce 1945 přistoupit Německo a Japonsko. Ale můžete jmenovat jediný příklad od roku 1945, kdy byl někdo přinucen ke kapitulaci? Jistě, je to otázka spíše řečnická, a přece vykukuje zpoza války v Afghánistánu, časově nejdelší v současném světě.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pondělí, 25. března 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat