Zpět Hospodářské noviny Pondělí, 11. února 2019
Hledat Rubriky 11. 2.

Hospodářské noviny

Pondělí, 11. února 2019
Close
Inzerce
11. 2. 18:18 Meryl Streepová posloužila ve filmu Smrt jí sluší dinosaurům a jejich kůži
Hospodářské noviny
Režisér Robert Zemeckis si vyzkoušel v černé komedii Smrt jí sluší nové digitální triky, které se později použily v Jurském parku. Film je alegorie na hollywoodskou posedlost mládím a krásou. Dnes procesy omlazování pokročily tak, že herečky za čtyřicítkou vypadají velmi mladistvě a jsou nepřirozenější než tehdejší digitální triky, tvrdí filmový kritik Kamil Fila.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Kurzy měn
EUR 25,77 -0,058%
USD 23,29 +0,107%
CHF 23,66 +0,051%
11. 2. 16:17 Jak se staví náklaďák. Studenti si v Třebíči smontovali vlastní tatrovku
Hospodářské noviny
Studenti z třebíčské střední průmyslové školy postavili vlastní verzi náklaďáku Tatra Phoenix. V pondělí vůz poprvé nastartoval, před tím však musel projít stejnou diagnostickou kontrolou, jakou automobilka testuje vozidla vyrobená v kopřivnické továrně.
 To se mi líbí Odpovědět
11. 2. 8:40 Školy ukrutně potřebují peníze. Nemáme ani na tři fošny pro žáka, to je špatný vtip, říká učitel z Akademie řemesel
Hospodářské noviny
Na materiál pro výuku jsme žádali o 900 tisíc korun pro 550 žáků, za to pro truhláře koupíte tři fošny, ministerstvo nám ale dá na jednu fošnu, to by truhláři museli dělat nábytek pro panenky, říká učitel Martin Holenda z pražské Akademie řemesel. Česko podle něj potřebuje víc učňů, přitom způsob, jak se dá získat vyšší vzdělání, může být i od výučního listu, přes vyšší odbornou školu k inženýrovi, takoví lidé jsou pak v praxi k nezaplacení, míní. Na druhou stranu přiznává, že třetina žáků v jeho oboru se vůbec nedostane k závěrečné zkoušce.
 To se mi líbí Odpovědět
10. 2. 18:00 47 let s Jágrem: Mullet, žvýkačka proti hladu i kouření Sparty
Hospodářské noviny
Již tento pátek oslaví Jaromír Jágr 47. narozeniny. Během své kariéry získal dva Stanley Cupy, dvakrát se stal mistrem světa a jednou vyhrál olympijské hry. Teď už mu zbývá jediný úkol - dostat Rytíře Kladno zpátky do extraligy.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 25. srpna 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat