Zpět Lidové noviny Čtvrtek, 9. srpna 2018
Hledat Rubriky 9. 8.

Lidové noviny

Čtvrtek, 9. srpna 2018
Close
Inzerce
9. 8. 22:11 Policista byl obžalován kvůli sražení chodkyně na pražské zastávce. Jel k zásahu bez zapnutého majáku
Lidové noviny
Policista z Prahy byl obžalován kvůli sražení chodkyně autem. Uvedla to ve čtvrtek Česká televize. Policista jel k zásahu, ale bez zapnutého majáku. Žena utrpěla vážná zranění. Nehoda se stala loni na konci října.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,73 +0,105%
USD 22,59 -0,080%
CHF 22,69 -0,238%
9. 8. 7:29 Advokát bývalých klientů H-Systemu podá ústavní stížnost na vystěhování v pondělí
Lidové noviny
Ústavní stížnost proti rozsudku o vystěhování z bytů v Horoměřicích u Prahy podá advokát Lubomír Kincl za družstvo Svatopluk i další bývalé klienty H-Systemu 13. srpna ve 13:00. Uvedla to ve středu Česká televize s odvoláním na Kincla. Členové stavebního bytového družstva Svatopluk, kteří jsou bývalými klienti H-Systemu, mají vyklidit domy podle nedávného rozhodnutí Nejvyššího soudu.
 To se mi líbí Odpovědět
9. 8. 6:12 Trpí trémou a sbírá umění. Herečka Andersonová alias agentka Scullyová slaví padesátiny
Lidové noviny
Odměřená agentka Scullyová z kultovního seriálu Akta X přinesla americké herečce Gillian Andersonové světovou slávu. Za tuto roli ve sledovaném cyklu epizod o paranormálních jevech získala cenu Emmy a Zlatý globus. Přesto Andersonová přiznává, že při hraní zvláště na divadelním pódiu trpí trémou. Škatulka agentky jí už zůstala, ale dostává i jiné role. Ve čtvrtek oslaví padesátiny.
 To se mi líbí Odpovědět
9. 8. 5:00 Beyoncé přepisuje historii magazínu Vogue. Sama si vybrala i fotografa
Lidové noviny
Zpěvačka Beyoncé dostala příležitost vytvořit zářijové číslo ikonického módního časopisu. K nafocení obálky tohoto čísla pak sama vybrala a přizvala fotografa Tylera Mitchella. Ten se tak stal po 126 letech existence časopisu prvním afroamerickým fotografem, který dostal takovou příležitost.
 To se mi líbí Odpovědět
9. 8. 5:00 Hutka vs. Srp. Střet kvůli StB se blíží. Hnusné dokumenty, glosuje přípravu na soud písničkář
Lidové noviny
V dohledné době se začnou prostřednictvím dvou výrazných aktérů tuzemského veřejného života odhalovat vrstvy minulosti, jež se vážou k temné podstatě minulého režimu. V soudní síni proti sobě stanou písničkář Jaroslav Hutka a bývalý šéf Jazzové sekce Karel Srp. Svedou spolu justiční zápas o to, zda muzikant nařkl Srpa ze spolupráce s komunistickou Státní bezpečností oprávněně. Soud konečně nařídil v kauze ústní jednání.
 To se mi líbí Odpovědět
9. 8. 1:25 Na energiích teď šetříme více než pět milionů ročně
Lidové noviny
Kvůli nepříznivé ekonomické situaci města před osmi lety jsme se zaměřili prioritně na hledání úspor. Snížili jsme provozní náklady na radnici a postupovali systematicky i v dalších oblastech života. Vyplatilo se to.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pondělí, 20. srpna 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat