Zpět Lidové noviny Čtvrtek, 12. července 2018
Hledat Rubriky 12. 7.

Lidové noviny

Čtvrtek, 12. července 2018
Close
Inzerce
12. 7. 22:56 Aktualizováno Policie po nevolnosti zákazníka uzavřela restauraci v Salisbury, v níž jedli Skripalovi
Lidové noviny
Britská policie ve čtvrtek večer nakrátko uzavřela ulici v centru jihoanglického města Salisbury, na které se nachází restaurace, kde počátkem března před otravou večeřel bývalý ruský agent pracující pro Brity Sergej Skripal se svou dcerou Julijí. Na ulici Castle Street byli ve čtvrtek policisté a záchranáři přivoláni k muži, kterému se udělalo nevolno. Poté, co byl vyšetřen v nemocnici, policie zátarasy zrušila a oznámila, že veřejnosti v této souvislosti žádné nebezpečí nehrozí.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,87 +0,015%
USD 22,55 +0,319%
CHF 22,65 +0,278%
12. 7. 21:42 D1 na Benešovsku stála. Na místo havárie několika aut letěl vrtulník
Lidové noviny
Dálnici D1 na 31. kilometru směrem do Brna ve čtvrtek večer zhruba na hodinu uzavřela nehoda tří osobních aut. Při kolizi se zranilo pět lidí, jejich zranění jsou podle záchranářů středně těžká. Všichni skončili v traumacentrech pražských nemocnic, řekla ČTK mluvčí středočeské záchranné služby Petra Effenbergerová.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 7. 18:00 Chci být prostředníkem mezi uprchlíky a světem, říká současný umělec Bryan McCormack
Lidové noviny
Byan McCormack je původem irský umělec, který v rámci svého posledního projektu Včera, dnes a zítra obráží uprchlické tábory po celém světě a nechává uprchlické děti zachytit na barevných obrázcích jejich minulé i současné životy. Bryan McCormack v červenci vystoupí na festivalu Meltingpot v Ostravě
 To se mi líbí Odpovědět
12. 7. 16:05 CVVM: Volby by v červnu vyhrálo ANO, posiluje také ODS. Piráti dále ztrácejí
Lidové noviny
Červnové volby do sněmovny by podle modelu CVVM vyhrálo ANO se ziskem 31 procent, mírně posílilo stejně jako ODS nebo KDU-ČSL. Oslabili naopak Piráti, ČSSD a SPD. Stabilní pozici si drží KSČM. Těsně pod pětiprocentní hranicí pro zisk poslaneckých křesel byli Starostové a přes nárůst podpory také TOP 09.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 7. 14:40 NATO podpořilo svrchovanost Ukrajiny. Jste zbyteční a jen hledáte nepřítele, vzkázala Moskva
Lidové noviny
Členské státy NATO v Bruselu podpořily svrchovanost a územní celistvost Ukrajiny. Severoatlantická aliance rovněž opětovně vyzvala Rusko, aby zvrátilo obsazení Krymského poloostrova. Rusko v reakci na to nazvalo NATO zbytečnou organizací. „Raději se budeme dívat na fotbal,“ uvedlo ruské ministerstvo vnitra.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 7. 7:36 Po 16 hodinách hádek a urážek má Česko vládu s důvěrou. Pro koalici ANO s ČSSD nehlasoval komunista Ondráček
Lidové noviny
Menšinová vláda ANO a ČSSD získala důvěru Poslanecké sněmovny. Stalo se tak 264 dní po volbách. Česko ještě nikdy ve své historii nečekalo na tento okamžik déle. Dlouhé bylo i samotné jednání poslanců, které trvalo 16 hodin. Premiér a šéf ANO Andrej Babiš požádal o důvěru pro svůj tým ve středu ráno, po celodenním maratonu projevů se poslanci dostali k hlasování až bezmála hodinu po půlnoci. Výsledek, který potvrdil očekávanou dohodu dvou vládních stran podpořenou komunisty, oznámil předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) před půl druhou v noci.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 7. 6:00 Končí summit NATO a začíná Trumpova návštěva Velké Británie
Lidové noviny
Dnes je závěrečný den summitu NATO, věnovaný především spolupráci s partnerskými zeměmi. Za ČR se ho zúčastní premiér Andrej Babiš a Jan Hamáček, pověřený řízením ministerstva zahraničí.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 7. 5:00 Hrdinové s bombami na zádech. Kdo všechno zachraňoval mladé fotbalisty z thajské jeskyně
Lidové noviny
Stali se hrdiny příběhu, který k sobě připoutal celý svět a v jednu chvíli mohli při snaze zachránit cizí životy o ten vlastní přijít. Řeč je pochopitelně o členech potápěčského týmu, který postupně ze zatopené thajské jeskyně vytáhl celý juniorský fotbalový tým i s trenérem. Kdo jsou muži, jejichž hrdinství zaujalo celosvětovou veřejnost?
 To se mi líbí Odpovědět
12. 7. 5:00 ‚Miluji Krista.‘ Arcibiskup Duka jde poprvé k soudu, podal žalobu kvůli inscenaci s Ježíšem
Lidové noviny
Česká justice se začne potýkat s případem, jenž v Česku nemá obdoby. Podle zjištění serveru Lidovky.cz se rozhodl pustit do soudního sporu pražský arcibiskup Dominik Duka. Je to poprvé, co se primas český rozhodl bránit svá práva. Důvodem k podání žaloby je dvojice inscenací uvedená na nedávném divadelním festivalu v Brně, z nichž jedna proslula výjevem Krista znásilňujícího muslimku.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 20. října 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat