Zpět MF Dnes Úterý, 12. června 2018
Hledat Rubriky 12. 6.

MF Dnes

Úterý, 12. června 2018
Close
Inzerce
12. 6. 23:40 Otava v Rejštejně dosáhla 3. stupně povodňové aktivity, už kulminovala
MF Dnes
Po vydatných deštích, které i během úterý dopadly na území Plzeňského kraje, se výrazně zvedla hladina řeky Otavy. V Rejštejně nedaleko Sušice dosáhla v úterý kolem 23. hodiny nejvyššího třetího stupně povodňové aktivity. Ještě před půlnocí však začala hladina opět klesat.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,87 +0,015%
USD 22,55 +0,319%
CHF 22,65 +0,278%
12. 6. 22:10 Aktualizováno Makedonie možná přijde o současný název, vyřešila by tak spor s Řeckem
MF Dnes
Premiéři Řecka a Makedonie se dohodli na ukončení dlouholetého sporu o název bývalé jugoslávské republiky Makedonie. Novým názvem státu by měla být Severní Makedonie. Dohoda ale nemusí projít přes parlamenty obou zemí. Atény dosud kvůli názvu brání Makedoncům ve vstupu do NATO a Evropské unie, jejichž představitelé již dohodu uvítali.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 20:05 V Evropě nemůže najít lepší život každý, řekl Kurz po schůzce s Merkelovou
MF Dnes
Ne každý, kdo ve světě trpí pronásledováním, může v Evropě najít lepší život, je přesvědčen rakouský kancléř Sebastian Kurz. Jeho země se proto v druhé polovině roku, během níž bude předsedat Evropské unii, chce soustředit na zlepšení ochrany vnějších hranic Unie.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 18:26 Metrologický institut v Jihlavě má nejpřesnější váhu na východ od Německa
MF Dnes
Má přesnost 0,1 miligramu a je složená ze 640 milionů dílků. To je váha, kterou ve své jihlavské centrále disponuje Český metrologický institut. Sídlí v ulici Romana Havelky v budově, která okny jedno obrovské měřidlo i připomíná. Je tu laboratoř veškerého vážení, která nabízí služby od Číny po Ameriku.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 18:17 Senátoři navrhují vyznamenat sestru bratrů Mašínů i kosmonauta Remka
MF Dnes
Na státní vyznamenání senátoři navrhují Zdenu Mašínovou, sestru bratří Mašínů, kteří se po komunistickém převratu se zbraní v ruce prostříleli na západ, a také jediného československého kosmonauta a bývalého velvyslance v Rusku Vladimíra Remka. Na seznamu, který čítá 27 jmen, je i bývalá tenisová reprezentantka Helena Suková.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 17:48 Z vraždy 15leté dívky v Německu podezírá policie mladého Bulhara
MF Dnes
Z ubodání 15leté dívky podezírá německá policie nakonec 17letého Bulhara. Případ se stal v pondělí v parku ve městě Viersen na západě Německa. Původně byl z vraždy podezřelý Turek, rodilý Bulhar se však sám přihlásil na místní policejní stanici v doprovodu své advokátky.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 17:32 VIDEO: Týništěm se prohnaly lijáky. Lidé mají bahno v domě i ve skleníku
MF Dnes
Prudký déšť napáchal během čtrnácti dnů škody v Týništi nedaleko Letin na Plzeňsku. Naposledy se proudy hnědé vody z polí valily v noci na úterý. Bahno se dostalo do domu, zahrádek, skleníků i kůlen. „Už nesmí pršet,“ přeje si starosta obce.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 16:57 Brněnské hromadné rande diskriminuje sexuální menšiny, stěžuje si spolek
MF Dnes
K přehodnocení konceptu hromadného rande na brněnském výstavišti vyzývá Společnost pro queer paměť. Spolku se nelíbí, že obří seznamka pod taktovkou umělkyně Kateřiny Šedé je zaměřená pouze na heterosexuály, čímž podle něj diskriminuje sexuální menšiny.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 16:32 Český Krumlov má problém. Chce čističku, ta ale patří firmě v insolvenci
MF Dnes
Čistírnu odpadních vod využívá Český Krumlov, Větřní i tamní papírny. Vlastní ji však společnost, která je od roku 2014 v platební neschopnosti. Město Český Krumlov má zájem o její koupi.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 16:22 Dělníka v Davli zasypala hlína ve výkopu, na místě zemřel
MF Dnes
K zasypanému dělníkovi v městyse Davle v okrese Praha-západ vyjížděli středočeští hasiči. Dělníkovi však bohužel nebylo pomoci a na místě zemřel. Vyprošťovat jej bude hasičská technika.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 15:58 Bouřková sezóna nad Českem. Počasí v Rozstřelu zhodnotí Dvořák z ČHMÚ
MF Dnes
Počátek týdne byl bohatý na silné bouřky, které doprovázely kroupy o velikosti dlaně a vysoká aktivita blesků. Navazovaly na víkendové bouřky, které vyvracely stromy od Prahy až po sever Moravy. O bouřkové sezóně nad Českem bude ve středu od 12:30 v pořadu Rozstřel na iDNES.tv mluvit meteorolog Petr Dvořák.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 15:37 Zakázky korupce neprovázela, teď žiju jako zombie, stěžoval si Dbalý
MF Dnes
Bývalý ředitel Nemocnice Na Homolce Vladimír Dbalý v úterý ve svém závěrečném projevu u Městského soudu v Praze prohlásil, že pod jeho vedením v nemocnici nedocházelo ke korupci ani žádné jiné trestné činnosti. Kvůli trestnímu stíhání prý žije jako zombie, postěžoval si.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 15:10 Azylovou reformu už nelze dále odkládat, varují europoslanci Radu Evropy
MF Dnes
Lídři evropských zemí by se měli na červnovém summitu shodnout na podobě reformy azylového systému. Evropskou radu k tomu dnes vyzvali poslanci Evropského parlamentu. Podle nich Evropská unie i vzhledem k protiimigračnímu postoji nové italské vlády urychleně potřebuje nová pravidla azylového procesu.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 14:43 Hostinského viní, že bodl opilého hosta do srdce i břicha. Hrozí mu 18 let
MF Dnes
Z vraždy svého hosta je obžalovaný majitel hospody u Písku, hrozí mu až 18 let vězení. Při vzájemné roztržce na něj totiž podle obžaloby vytáhl nůž a pětkrát bodl. Tragédii ze 7. ledna 2018 začal v úterý projednávat českobudějovický krajský soud.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 14:29 OBRAZEM: Úsměvy, stisky rukou a známé sliby. Setkání Trumpa s Kimem
MF Dnes
Navázali spolu skvělý vztah, schůzka byla historická a proběhla lépe, než by kdokoliv čekal. Tak své první setkání ohodnotili sami její aktéři - americký prezident Donald Trump a severokorejský vůdce Kim Čong-un. Podívejte se na přelomový summit ve fotkách.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 14:14 Írán varuje Kima před Trumpem, Jižní Korea vítá odvážný první krok
MF Dnes
Většina státníků hodnotí historický summit amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského vůdce Kim Čong-una velmi kladně. Rusko, Čína, Japonsko i Jižní Korea přispěchaly na pomoc s denuklearizací A Írán korejského diktátora varoval, že Trump mívá ve zvyku rušit dohody.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 13:41 Chystaná změna může negativně ovlivnit statisíce domácností, tvrdí strany
MF Dnes
Skupina poslanců opozičních stran chce, aby vláda upustila od omezení dávek na bydlení, které připravuje ministerstvo práce a sociálních věcí. Změna systému, který vláda chystá, může mít negativní dopad na 300 tisíc domácností,“ řekl předseda Pirátů Ivan Bartoš. ČSSD mluví o možném negativní dopadu na více než 200 tisíc domácností.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 12:41 Policie obvinila podvodníka s diplomy, kterého vypátrala MF DNES
MF Dnes
„Je zcela nemožné rozpoznat mé výrobky od těch, které vydávají školní instituce,“ chlubil se na internetu muž. Říkal si Havelka a výrobky nazýval falešné vysokoškolské diplomy, maturitní vysvědčení a výuční listy, které nabízel lidem. Policie ho nyní obvinila. I díky MF DNES, jejíž reportér se vydával za zájemce a Havelkův byznys popsal.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 12:33 Politici dohodu mezi KLDR a Spojenými státy vítají. Bojí se jen, že nedopadne
MF Dnes
Čeští politici se shodují, že možná dohoda mezi Spojenými státy a Severní Koreou je velkým úspěchem. Pokud by se podařilo ji dodržet, mohl by americký prezident Donald Trump dostat i Nobelovu cenu za mír, myslí si poslanec Jan Skopeček (ODS). Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) doufá, že skončí latentní nebezpečí války.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 12:01 Trump: Kim je chytrý vyjednavač, ale sankce vůči KLDR dál platí
MF Dnes
Americký prezident Donald Trump popsal průběh historického summitu s vůdcem Severní Korey Kim Čong-unem, který se uskutečnil v úterý v noci. Uvedl, že si s mužem, kterého dřív nazýval „rakeťákem“, dobře porozuměl. Výsledkem setkání je kromě dohody o denuklearizaci Korejského poloostrova i pozastavení americko-korejských vojenských manévrů.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 11:57 Českem se přehnala další bouřková vlna, spadlé stromy zastavily vlaky
MF Dnes
Velmi silné bouřky zasáhly v noci na úterý zejména jihozápad republiky. Poté postupovaly k severovýchodu, nyní se místy vyskytují ve Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Popadané stromy komplikují provoz na železnici, hasiči pomáhali i s čerpáním vody ze zatopených prostor.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 11:29 Trump a Kim přepsali historii. Svět se změní, slíbil diktátor po schůzce
MF Dnes
V Singapuru proběhla historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti tlumočníků. Poté podepsali společné komuniké, v němž se KLDR zavázala, že úplně odstraní jaderné zbraně z Korejského poloostrova.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 10:55 ŽIVĚ: Trump popisuje summit s Kimem. Je to chytrý a dobrý vyjednavač, míní
MF Dnes
V Singapuru proběhla historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti tlumočníků. Na závěr setkání podepsali společné komuniké, v němž se KLDR zavázala, že úplně odstraní jaderné zbraně z Korejského poloostrova. Kim je podle Trumpa chytrý a dobrý vyjednavač.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 10:26 ŽIVĚ: Trump popisuje summit s Kimem
MF Dnes
V Singapuru proběhla historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti tlumočníků. Na závěr setkání podepsali společné komuniké, v němž se zavázali pokračovat v jednání. KLDR se údajně zavázala, že úplně odstraní jaderné zbraně z Korejského poloostrova.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 10:17 Vymklo se nám to, přiznali chovatelé psů z „domu hrůzy“. Dostali podmínky
MF Dnes
Dva roky vězení podmíněně odložené na tři roky a k tomu deset let zákazu chovu psů. To jsou tresty pro sedmašedesátiletou Jiřinu Švecovou a jejího o rok staršího manžela Jaroslava za týrání zvířat. Manželé v Kamenici nad Lipou v „domě hrůzy“ chovali v otřesných podmínkách nejméně 218 psů.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 9:50 Premiér Babiš slíbil zdravotním sestrám příplatek 5 tisíc korun
MF Dnes
Zaměstnancům ve zdravotnictví se od ledna příštího roku mají zvýšit platy, sestry dostanou jednorázový příplatek 5 tisíc korun. Prohlásil to v úterý premiér Andrej Babiš na společné tiskové konferenci s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem a šéfkou státní pokladny Alenou Schillerorou.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 9:25 ŽIVĚ: Premiér Babiš slíbil zdravotním sestrám příplatek 5 tisíc korun
MF Dnes
Zaměstnancům ve zdravotnictví se od ledna příštího roku mají zvýšit platy, sestry dostanou jednorázový příplatek 5 tisíc korun. Prohlásil to v úterý premiér Andrej Babiš na společné tiskové konferenci s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem a šéfkou státní pokladny Alenou Schillerorou.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 9:24 Starý obloukový most ve Velkém Meziříčí se při demolici zřítil sám
MF Dnes
Ve Velkém Meziříčí se v pondělí v podvečer nečekaně sesunul starý most přes říčku Balinku. Nevydržel první bourací práce při zahájené demolici. K zemi měl původně padnout až o den později. Ukázalo se, že materiál mostu byl v horším stavu, než stavební firma předpokládala.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 9:02 Trump a Kim přepsali historii. Svět se změní, slíbil diktátor po schůzce
MF Dnes
V Singapuru proběhla historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti tlumočníků. Na závěr setkání podepsali společné komuniké, v němž se zavázali pokračovat v jednání. KLDR se údajně zavázala, že úplně odstraní jaderné zbraně z Korejského poloostrova.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 9:01 Stropnického zase trápí problémy s páteří. Skončil v nemocnici
MF Dnes
Ministr zahraničí v demisi Martin Stropnický (ANO) je v nemocnici. Má zablokovanou krční páteř, absolvuje léčbu a rehabilitaci. Jak dlouho hospitalizace potrvá, není nyní jasné. Informaci serveru Neovlivní.cz potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 8:54 ŽIVĚ: Premiér Babiš a ministři hovoří o vývoji platů ve veřejném sektoru
MF Dnes
Zaměstnancům ve zdravotnictví se od ledna příštího roku mají zvýšit platy o 10 procent. Premiér Andrej Babiš společně s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem a šéfkou státní pokladny Alenou Schillerorou v úterý pořádají tiskovou konferenci k vývoji platů ve veřejném sektoru.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 8:49 Trump a Kim přepsali historii. Svět se změní, slíbil diktátor po schůzce
MF Dnes
V Singapuru proběhla historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti tlumočníků. Na závěr setkání podepsali společné komuniké, v němž se zavázali pokračovat v jednání. KLDR se údajně zavázala, že úplně odstraní jaderné zbraně z Korejského poloostrova.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 8:10 Trump a Kim přepsali historii. Svět se změní, slíbil diktátor po schůzce
MF Dnes
V Singapuru proběhla historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Na závěr setkání podepsali společné komuniké, v němž se zavázali pokračovat v jednání.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 8:01 Trump a Kim přepsali historii. Svět se změní, slíbil diktátor po schůzce
MF Dnes
V Singapuru proběhla historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Na závěr setkání podepsali společné komuniké, v němž se zavázali pokračovat v jednání.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 7:48 Kim a Trump jednali v Singapuru. Svět se změní, slíbil vůdce KLDR
MF Dnes
V Singapuru proběhla historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Poté proběhlo jednání celých delegací a společný pracovní oběd. Trump vyjádřil naději, že bude mít s Kimem skvělý vztah.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 7:28 PŘÍMÝ PŘENOS: Summit Trump-Kim vrcholí, začíná společná tiskovka
MF Dnes
V Singapuru probíhá historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Poté proběhlo jednání celých delegací a společný pracovní oběd. Trump vyjádřil naději, že bude mít s Kimem skvělý vztah.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 7:11 PŘÍMÝ PŘENOS: Trump a Kim poobědvali, chystá se závěrečná tiskovka
MF Dnes
V Singapuru probíhá historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Poté proběhlo jednání celých delegací a společný pracovní oběd. Trump vyjádřil naději, že bude mít s Kimem skvělý vztah.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 7:00 Silně konzervativní Chalánkovou vedení TOP 09 odmítlo. Navzdory Kalouskovi
MF Dnes
Vedení TOP 09 odmítlo opakovaně podpořit kandidaturu bývalé místopředsedkyně Jitky Chalánkové do Senátu, ač se za ni postavila olomoucká krajská organizace. Ve vedení strany se kvůli podpoře silně konzervativní političky střetl bývalý šéf TOP 09 Miroslav Kalousek se současným liberálnějším vedením kolem Jiřího Pospíšila, které Chalánkovou odmítlo.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 6:43 PŘÍMÝ PŘENOS: Trump a Kim poobědvali, chystá se závěrečná tiskovka
MF Dnes
V Singapuru probíhá historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si podali ruce a pak spolu asi 38 minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Poté proběhlo jednání celých delegací a společný pracovní oběd. Trump vyjádřil naději, že bude mít s Kimem skvělý vztah.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 6:37 Kim si na summit přivezl vlastní záchod, bojí se špionů v kanálech
MF Dnes
Severokorejský vůdce Kim Čong-un si na summit v Singapuru dovezl vlastní přenosnou toaletu. Podle jihokorejského deníku Čoson ilbo tak chce zabránit tomu, aby cizí rozvědky mohly zjistit podrobnosti o jeho zdravotním stavu.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 6:10 PŘÍMÝ PŘENOS: Trump a Kim si potřásli rukou, teď mlsají žebra a zmrzlinu
MF Dnes
V Singapuru probíhá historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si na ostrově Sentosa podali ruce a pak spolu asi čtyřicet minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Poté začalo jednání celých delegací. Trump vyjádřil naději, že bude mít s Kimem skvělý vztah.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 5:48 Dlouhá cesta, velké vlny. Posádka lodi plné migrantů do Španělska nechce
MF Dnes
Nejasný je další vývoj situace kolem lodi Aquarius s více než šesti stovkami migrantů na palubě, kterou v neděli odmítly přijmout Itálie i Malta. Třebaže Španělsko se v pondělí uvolilo plavidlo přijmout, posádka považuje cestu do této země za příliš dlouhou a riskantní.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 5:00 PŘÍMÝ PŘENOS: Trump a Kim si potřásli rukou, jednají o atomovkách a míru
MF Dnes
V Singapuru probíhá historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si na ostrově Sentosa podali ruce a pak spolu asi čtyřicet minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Poté začalo jednání celých delegací. Trump vyjádřil naději, že bude mít s Kimem skvělý vztah.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 4:56 PŘÍMÝ PŘENOS: Trump a Kim si potřásli rukou, jednají o atomovkách a míru
MF Dnes
V Singapuru probíhá historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si na ostrově Sentosa podali ruce a pak spolu asi čtyřicet minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Poté začalo jednání celých delegací. Trump vyjádřil naději, že bude mít s Kimem skvělý vztah.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 4:37 PŘÍMÝ PŘENOS: Trump a Kim si potřásli rukou, jednají o atomovkách a míru
MF Dnes
V Singapuru probíhá historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si na ostrově Sentosa podali ruce a pak spolu asi čtyřicet minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Poté začalo jednání celých delegací. Trump vyjádřil naději, že bude mít s Kimem skvělý vztah.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 4:07 PŘÍMÝ PŘENOS: Trump a Kim si potřásli rukou, jednají o atomovkách a míru
MF Dnes
V Singapuru probíhá historicky první schůzka prezidenta USA a vůdce KLDR. Donald Trump a Kim Čong-un si na ostrově Sentosa podali ruce a pak spolu asi dvacet minut jednali jen za přítomnosti překladatelů. Trump vyjádřil naději, že bude mít s Kimem skvělý vztah.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 3:33 PŘÍMÝ PŘENOS: Trump a Kim si potřásli rukou, začalo první kolo jednání
MF Dnes
V Singapuru začalo napjatě očekávané setkání Donalda Trumpa s Kim Čong-unem. Americký prezident a severokorejských diktátor si podali ruce na ostrově Sentosa. Trump vyjádřil naději, že s Kimem bude mít skvělý vztah.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 2:48 PŘÍMÝ PŘENOS: Trump a Kim jednají v Singapuru, čeká se na podání ruky
MF Dnes
V Singapuru začíná napjatě očekávané setkání Donalda Trumpa s Kim Čong-unem. Americký prezident a severokorejských diktátor si podají ruce v úterý ve tři hodiny ráno středoevropského času v hotelu Capella na singapurském ostrově Sentosa.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 2:20 Kim a Trump opustili hotel, míří na místo historického summitu
MF Dnes
Už za pár hodin začne v Singapuru napjatě očekávané setkání Donalda Trumpa s Kim Čong-unem. Americký prezident a severokorejských diktátor si podají ruce v úterý ve tři hodiny ráno středoevropského času v hotelu Capella na singapurském ostrově Sentosa.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 2:00 Moskva se snaží rozdělit NATO, varoval šéf amerických tajných služeb
MF Dnes
Zatímco šéf Bílého domu před víkendovým rozporuplným summitem G7 lobboval za opětovné přizvání Ruska k jednání ekonomicky nejvyspělejších zemí světa, ředitel amerických tajných služeb Dan Coats před Ruskem naopak varoval. A nebývale ostře. Moskva se podle něj pokouší ovlivňovat další volby a rozdělit NATO.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 1:51 Svět počítá minuty do summitu USA-KLDR, Trump na dálku zpražil kritiky
MF Dnes
Už za pár hodin začne v Singapuru napjatě očekávané setkání Donalda Trumpa s Kim Čong-unem. Americký prezident a severokorejských diktátor si podají ruce v úterý ve tři hodiny ráno středoevropského času v hotelu Capella na singapurském ostrově Sentosa.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 1:48 Vrstva krup pokryla přechod Folmava, silné bouřky zasáhly i Prahu
MF Dnes
Čechy v pondělí večer zasáhly silné bouřky. Na Klatovsku padaly kroupy, na Domažlicku dokonce o velikosti dlaně. Před půlnocí se přesunuly do středních Čech a Prahy, déšť postupoval přes Vysočinu dál na východ. Mezitím však na jihozápad Čech dorazily další lijáky z Německa.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 1:10 Svět počítá minuty do summitu USA-KLDR, Trump na dálku zpražil kritiky
MF Dnes
Už za pár hodin začne v Singapuru napjatě očekávané setkání Donalda Trumpa s Kim Čong-unem. Americký prezident a severokorejských diktátor si podají ruce v úterý ve tři hodiny ráno středoevropského času v hotelu Capella na singapurském ostrově Sentosa.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 0:49 Vrstva krup pokryla přechod Folmava, silné bouřky zasáhly i Prahu
MF Dnes
Čechy v pondělí večer zasáhly silné bouřky. Na Klatovsku padaly kroupy, na Domažlicku dokonce o velikosti dlaně. Před půlnocí se přesunuly do středních Čech a Prahy, déšť postupoval přes Vysočinu dál na východ. Mezitím však na jihozápad Čech dorazily další lijáky z Německa.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 0:35 Vrstva krup pokryla přechod Folmava, silné bouřky zasáhly i Prahu
MF Dnes
Čechy v pondělí večer zasáhly silné bouřky. Na Klatovsku padaly kroupy, na Domažlicku dokonce o velikosti dlaně. Před půlnocí se přesunuly do středních Čech a Prahy, déšť postupoval přes Vysočinu dál na východ. Mezitím však na jihozápad Čech dorazily další lijáky z Německa.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 20. října 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat