Zpět Lidové noviny Úterý, 12. června 2018
Hledat Rubriky 12. 6.

Lidové noviny

Úterý, 12. června 2018
Close
Inzerce
12. 6. 22:05 Makedonie opět vyhlíží nové jméno. Chce tak řešit letité spory s Řeckem
Lidové noviny
Před nadcházejícími summity EU a NATO vláda ve Skopji intenzivně usiluje o urovnání letitého sporu s Aténami, který se týká oficiálního názvu země. Poslední navržený kompromis, Ilindenská Makedonie, ale vyvolává otazníky.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,70 -0,012%
USD 22,61 -0,447%
CHF 22,75 -0,101%
12. 6. 19:20 Senát navrhne vyznamenat 27 lidí, mimo jiné i Zdenu Mašínovou
Lidové noviny
Senát navrhne prezidentu Miloši Zemanovi ocenit 27 osobností, mimo jiné tenistku Helenu Sukovou, kosmonauta Vladimíra Remka nebo sestru protikomunistických odbojářů Zdenu Mašínovou. Její bratři Josef a Ctirad se ocenění nedočkali. Návrh nominací v úterý schválil senátní organizační výbor, horní komora jako celek o něm rozhodne patrně v červenci.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 18:30 Naděje pro Pána času. Téměř sto ztracených dílů seriálu má být mezi sběrateli
Lidové noviny
Archivář Paul Vanezis věří, že je na stopě 97 ztraceným dílům seriálu Pán času (Doctor Who) z produkce britské BBC. Podle Vanezise mají epizody v rukách soukromí sběratelé a jsou ochotni se o ně podělit. Seriál Pán času je světovým unikátem v počtu ztracených epizod.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 16:01 Bál se, že USA zanalyzují jeho pot? Média spekulují, proč Kim nepodepsal dokument připraveným perem
Lidové noviny
Světová média po vrcholné schůzce amerického prezidenta Donalda Trumpa s vůdcem Severní Koreje Kim Čong-unem spekulují, proč Kim nepodepsal společné prohlášení perem připraveným na stole, ale perem, které mu podala jeho sestra. Podle serveru britského listu The Daily Telegraph se mohl Kim obávat o svou bezpečnost, mohl se ale chtít vyhnout i tomu, aby Američané získali z potu informace o jeho zdravotním stavu.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 13:56 Vedení Prahy odmítlo slevu MHD pro studenty na 365 Kč ročně
Lidové noviny
Pražští radní v úterý odmítli navrženou slevu jízdného MHD pro studenty od 15 do 26 let na 365 korun ročně. Ti tak nadále budou platit 1200 korun za pět měsíců. Radní v úterý naopak souhlasili s možností koupit si běžný roční kupon na splátky. Kupon bude moci splácet ve 12, nebo čtyřech splátkách. Novinářům to v úterý řekli zástupci vedení města. Pro nákup kuponů na splátky musí dopravní podnik (DPP) upravit například některé vnitřní postupy.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 9:57 Posádce lodě s 629 migranty se do Španělska nechce. Je to podle ní nebezpečné
Lidové noviny
Nejasný je další vývoj situace kolem lodi francouzské neziskové organizace SOS Méditerranée s více než šesti stovkami migrantů na palubě, kterou v neděli odmítly přijmout Itálie i Malta. Třebaže Španělsko se v pondělí uvolilo plavidlo Aquarius přijmout, posádka považuje cestu do této země za příliš dlouhou a riskantní, uvedla v úterý agentura AFP.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 9:10 Slavnému sjezdaři Millerovi se utopila v bazénu rok a půl stará dcera
Lidové noviny
Nejúspěšnější americký sjezdař Bode Miller s manželkou Morgan prožívají rodinnou tragédii. Při návštěvě u sousedů se jim v bazénu utopila rok a půl stará dcerka Emeline „Emmy“ Grier. Holčičku se nepodařilo oživit a zemřela v neděli v nemocnici v Orange County na jihu Kalifornie.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 8:05 ONLINE: Trump a Kim podepsali prohlášení. Lídr KLDR bude pozván do Washingtonu
Lidové noviny
V Singapuru proběhl summit USA-KLDR, v jehož úvodu si šéf Bílého domu Donald Trump a severokorejský vůdce Kim Čong-un před televizními kamerami potřásli rukama. Jde o vůbec první schůzku amerického prezidenta s nejvyšším představitelem Severní Koreje. Z jednání vzešlo společné prohlášení, jeho obsah není znám.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 7:31 Českem se přehnaly bouřky, hasiči odstraňují popadané stromy
Lidové noviny
Českou republikou se v noci přehnaly bouřky, postupovaly od jihozápadu k severovýchodu. Nyní se místy vyskytují ve Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Popadané stromy komplikují provoz na železnici, hasiči pomáhali i s čerpáním vody ze zatopených prostor. Vyplývá to z informací Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), hasičů a webu Českých drah (ČD).
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 7:31 ONLINE: Trump a Kim podepíší prohlášení. Otázky na jaderný arzenál lídr KLDR ignoroval
Lidové noviny
V Singapuru probíhá summit USA-KLDR, v jehož úvodu si šéf Bílého domu Donald Trump a severokorejský vůdce Kim Čong-un před televizními kamerami potřásli rukama. Jde o vůbec první schůzku amerického prezidenta s nejvyšším představitelem Severní Koreje. Z jednání nejspíš vzejde společná deklarace.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 6. 3:05 Překonali jsme řadu překážek. V Singapuru se sešli Donald Trump a Kim Čong-un
Lidové noviny
V Singapuru začal summit USA-KLDR, v jehož úvodu si šéf Bílého domu Donald Trump a severokorejský vůdce Kim Čong-un před televizními kamerami potřásli rukama. Jde o vůbec první schůzku amerického prezidenta s nejvyšším představitelem Severní Koreje.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Čtvrtek, 16. srpna 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat