Zpět Hospodářské noviny Pátek, 18. května 2018
Hledat Rubriky 18. 5.

Hospodářské noviny

Pátek, 18. května 2018
Close
Inzerce
18. 5. 21:45 Daimler bude ve Francii vyrábět elektromobily Mercedes-Benz. Do výroby investuje půl miliardy eur
Hospodářské noviny
Generální ředitel společnosti Daimler po setkání s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem řekl, že se vozy Mercedes-Benz budou poprvé vyrábět ve Francii. Automobilový koncern Daimler investuje 500 milionů eur do výroby elektromobilů Mercedes-Benz ve francouzském městě Hambach. Daimler plánuje do roku 2022 uvést na trh nejméně deset nových elektromobilů pod značkou Mercedes-Benz EQ.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,84 +0,093%
USD 22,31 -0,287%
CHF 22,39 -0,219%
18. 5. 7:07 Nejlevnější 4K projektor v testu uspěl se ctí, fanoušky láká na fotbalový režim a vysoký jas
Hospodářské noviny
Nový projektor se 4K obrazem podporuje i HDR technologii a má špičkový jas. BenQ našlo způsob, jak nabídnout solidní barvy i ve světlejších místnostech. Díky nízké ceně TK800 potěší i filmové fanoušky, kteří nechtějí přeplácet.
 To se mi líbí Odpovědět
18. 5. 6:45 Českou neprůstřelnou vestu pod šaty nepoznáte. Obstála i při střelbě, zájem o ni projevila americká FBI
Hospodářské noviny
Neprůstřelná vesta české výroby není vidět a člověk se v ní nepotí. Vesta vyvinutá ve spolupráci s firmou Moira chrání proti většině pistolové a revolverové munice. Kupuje ji kolumbijská protidrogová jednotka. Zajímala i americkou FBI.
 To se mi líbí Odpovědět
18. 5. 0:00 J&T "nepřátelsky" převzala CEFC a sesadila Tvrdíka
Hospodářské noviny
Spolupráce mezi finanční skupinou J&T a čínskou CEFC po několika měsících sporů skončila: jedna z částí J&T, konkrétně J&T Private Investments (JTPI), ve čtvrtek převzala kontrolu nad společností CEFC Europe. Jako první krok odvolala stávající představenstvo společnosti CEFC Europe a dosadila krizový management. Znamená to, že ve vedení CEFC skončil Jaroslav Tvrdík, ale i další členové představenstva včetně Marcely Hrdé, Tomáše Bůzka i tří čínských zástupců.
 To se mi líbí Odpovědět
18. 5. 0:00 Od horolezců až k vestám pro FBI
Hospodářské noviny
Mario Vlček, majitel firmy Moira, při svých horolezeckých výpravách postrádal kvalitní výbavu. Tak si ji začal šít sám. Od spacáků se dostal až k funkčnímu oblečení s unikátním patentovaným vláknem. Kromě sportovců jeho výrobky chrání i vojáky.
 To se mi líbí Odpovědět
18. 5. 0:00 Vládní "nováček" Radek Vondráček z ANO chce, aby poslanci pracovali rychleji. Jeho návrhy opozice odmítá
Hospodářské noviny
Hnutí ANO chce dlouhodobě prosadit rychlejší a větší schvalování zákonů v Poslanecké sněmovně, kterou šéf ANO Andrej Babiš označuje za žvanírnu. Komise pro změny jednacího řádu předsedy sněmovny Radka Vondráčka z ANO navrhne změny, které by poslanci projednali zřejmě na podzim. Největší šanci mají návrhy na zkrácení přestávek poslaneckých klubů a na rozšíření času pro schvalování definitivní verze zákonů.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Čtvrtek, 21. června 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat