Zpět Hospodářské noviny Neděle, 15. dubna 2018
Hledat Rubriky 15. 4.

Hospodářské noviny

Neděle, 15. dubna 2018
Close
Inzerce
15. 4. 22:47 Prezidentem Černé Hory bude Djukanović. Post získal už v prvním kole
Hospodářské noviny
Prezidentem Černé Hory byl zvolen prozápadní kandidát Milo Djukanović. Stalo se tak už v prvním kole voleb. Druhý skončil Mladen Bojanić a třetí byla Draginja Vuksanovičová.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,85 -0,085%
USD 22,27 +0,737%
CHF 22,27 +0,234%
15. 4. 20:53 Tři pětiny Čechů si myslí, že Zeman by měl sestavením vlády pověřit někoho jiného, ukázal průzkum
Hospodářské noviny
Z průzkumu agentury Median vyplývá, že tři pětiny Čechů si myslí, že by Miloš Zeman měl sestavením vlády pověřit někoho jiného než Andreje Babiše. Předčasné volby by se podle většiny lidí měly konat jen až po vyčerpání všech tří pokusů o sestavení vlády. Při výběru z dosud zmiňovaných variant složení vlády jsou Češi rozpolcení. Ani jedna nemá nadpoloviční podporu veřejnosti.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 19:37 Proti růstu nájemného protestovalo v Berlíně přes 10 tisíc lidí. Pokud budou činže dál stoupat, chtějí žádat vyvlastňování
Hospodářské noviny
Přes 10 tisíc lidí protestovalo v sobotu v Berlíně proti "šílenství činží". Účastníci demonstrovali proti "bezohledné ziskuchtivosti vlastníků domů a špatné bytové politice státu". Z tlampačů zaznívalo volání: "Jestli budou činže stoupat, budeme žádat vyvlastňování."
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 19:20 Zeman chce v říjnu vyznamenat Vitáskovou za boj proti solárním baronům. Odmítl spekulace, že by se mohla stát hradní kancléřkou
Hospodářské noviny
Miloš Zeman plánuje udělit 28. října státní vyznamenání Aleně Vitáskové. Bývalá šéfka Energetického regulačního úřadu si ho podle něj zaslouží za její boj se solárními barony. V rozhovoru pro Frekvenci 1 Zeman odmítl spekulace o tom, že současný hradní kancléř Vratislav Mynář míří do vedení České národní banky.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 7:23 Češi nejčastěji dojíždějí do práce autem. To je přitom nejvíc stresující způsob dopravy
Hospodářské noviny
Většina lidí v Česku tráví cestou do práce maximálně půl hodiny. Podle průzkumu dopravní společnosti Icom Transport nejvíc Čechů jezdí do zaměstnání autem. Britští vědci přitom zjistili, že řidiči pociťují při dojíždění mnohem více stresu než lidé, kteří cestují MHD, chodí pěšky nebo jezdí na kole.
 To se mi líbí Odpovědět
15. 4. 6:50 Rosteme, pro stát jsme nestabilní, a proto musíme platit desetitisíce navíc. Ministryně alespoň slíbila zmírnit byrokracii, říká majitel minipivovaru
Hospodářské noviny
Majitel plzeňského pivovaru Raven Ladislav Vrtiš hodnotí schůzku s ministryní financí v demisi Alenou Schillerovou pozitivně. Jeho pivovar má problém s tím, že roste skokově, je tedy hodnocen jako nestabilní, to jej stojí peníze. Zákon byl schválený během metanolové aféry a podle ministryně funguje dobře, navíc je nastavený plošně, takže i Vrtiš souhlasí s tím, že by bylo komplikované dělat ze zákona výjimky.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 18. července 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat