Zpět Hospodářské noviny Středa, 21. března 2018
Hledat Rubriky 21. 3.

Hospodářské noviny

Středa, 21. března 2018
Close
Inzerce
21. 3. 21:26 Bývalý francouzský prezident Sarkozy je pod soudním dohledem, čelí obvinění z nelegálního financování kampaně
Hospodářské noviny
Bývalý prezident Francie Nicolas Sarkozy je pod soudním dohledem a čelí obvinění, že svou dřívější kampaň nelegálně financoval z libyjských peněz. Francouzská justice sáhla k těmto opatřením, aby Sarkozy neovlivňoval vyšetřování.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,70 +0,086%
USD 21,79 -0,216%
CHF 21,90 +0,210%
21. 3. 7:19 Zaměstnavatelé by měli platit nemocenskou od prvního dne, ANO tak chce vyhovět ČSSD při jednáních o vládě
Hospodářské noviny
Nyní zaměstnanci v prvních třech dnech nemoci nedostávají nic. Podle návrhu ANO po vyjednáváních s ČSSD by zaměstnavatel proplácel prvních 11 dnů nemoci. Jednání s ČSSD se podle premiér v demisi a šéf hnutí ANO Andreje Babiše "nějak posouvají", nejsložitější budou ale podle něj jednání o daních.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 3. 6:46 Záměr vlády postavit nové reaktory neohrožuje jen otázka financování. Podle experta na energetiku narazí plán na odpor Německa a Rakouska.
Hospodářské noviny
Stát a ČEZ budou v dubnu zvažovat možnosti, jak financovat výstavbu nových jaderných elektráren. Projekt ale může zhatit i odpor našich sousedů, říká konsultant v eneregetice Jiří Gavor. Jednou z možností, jak nové reaktory financovat, je rozdělit firmu na dvě části, přičemž byznys s klasickými a jadernými elektrárnami by plně vlastnil stát. Druhou částí by byla hlavně energetika nová - z obnovitelných zdrojů. Podle Gavora se ale ještě rozhoří spor o to, kam začlenit vynosný byznys distribuce elektřiny.
 To se mi líbí Odpovědět
Huawei P20 Pro bude fotografické monstrum, tři fotoaparáty budou mít rozlišení 68 Megapixelů 21. 3. 0:20 Huawei P20 Pro bude fotografické monstrum, tři fotoaparáty budou mít rozlišení 68 Megapixelů
Hospodářské noviny
Německý server prozradil, co dokáží tři fotoaparáty na zádech nového telefonu Huawei. Hlavní snímač nabídne rozlišení 40 Mpx, 3x více než nejvýznamnější konkurence. Nadstandardní bude i trojnásobný optický zoom spojený s 8Mpx senzorem.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 3. 0:00 Klíčové dny pro ČEZ: Čeká, jak se politici vyjádří k plánovanému rozdělení firmy na dvě společnosti. To ovlivní, kdo postaví nový reaktor
Hospodářské noviny
Vedení ČEZ navrhuje rozdělení firmy na dvě společnosti. Tento krok má umožnit financování výstavby nových jaderných bloků. Kvůli udržení výše dividendy musí firma prodávat majetek.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 23. května 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat