Zpět Hospodářské noviny Pondělí, 19. března 2018
Hledat Rubriky 19. 3.

Hospodářské noviny

Pondělí, 19. března 2018
Close
Inzerce
19. 3. 23:00 Britská společnost, která ovlivňuje volební kampaně očerňováním kandidátů, se účastnila i voleb v Česku, ukázala skrytá kamera
Hospodářské noviny
Britská společnost Cambridge Analytica, která údajně nečestně získala informace o 50 milionech uživatelů Facebooku a využila je mimo jiné při vývoji softwarových nástrojů pro podporu Trumpovy volební kampaně, se tajně účastnila voleb po celém světě včetně České republiky. Odhalily to nahrávky pořízené britskou stanicí Channel 4. Její reportér použil skrytou kameru a vydával se za potenciálního klienta firmy. Jejím představitelům tvrdil, že se zajímá o způsob, jak prosadit určité kandidáty na Srí Lance.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,34 +0,051%
USD 20,59 +0,641%
CHF 21,17 +0,104%
19. 3. 19:00 Ficův Směr našel náhradu za Kaliňáka. Novým slovenským ministrem vnitra má být syn Ráže z Elánu
Hospodářské noviny
Staronová slovenská koalice se dohodla na složení vlády premiéra Petera Pellegriniho. Klíčovou funkci ministra vnitra by měl zastávat Jozef Ráž mladší, syn zpěváka skupiny Elán a dosavadní vysoký úředník na několika ministerstvech za stranu Směr. Se silovými složkami má Ráž už zkušenost, působil i na ministerstvu obrany.
 To se mi líbí Odpovědět
19. 3. 18:12 Samořiditelné auto poprvé zabilo chodce. Společnost Uber, které vůz patřil, kvůli nehodě pozastavuje všechny testy autonomní jízdy
Hospodářské noviny
Zřejmě vůbec poprvé zabilo samořiditelné auto chodce. K nehodě došlo v Arizoně ve městě Tempe. Vůz patřil přepravní společnosti Uber, ta v reakci pozastavila veškeré testování autonomních vozů.
 To se mi líbí Odpovědět
19. 3. 0:00 Jak se stát programátorem: Tři vyvrácené mýty a jednoduchý návod na „rekvalifikaci“
Hospodářské noviny
Zájemce o práci v IT sektoru zbytečně odrazuje matematika, stačí znát násobilku. Naučit se programovat není těžké ani nákladné, stačí pár stokorun a nějaký čas. V IT se dá pracovat i jinak než jako programátor, lidí je málo ve spoustě oborů.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 21. dubna 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat