Zpět Lidové noviny Sobota, 24. února 2018
Hledat Rubriky 24. 2.

Lidové noviny

Sobota, 24. února 2018
Close
Inzerce
24. 2. 21:16 Rada bezpečnosti OSN schválila rezoluci požadující 30denní příměří v Sýrii
Lidové noviny
Rada bezpečnosti OSN v sobotu schválila rezoluci požadující příměří v Sýrii. Začít má bezodkladně a trvat má nejméně 30 dní. Pro rezoluci, jejímž cílem je umožnit humanitární pomoc pro civilisty, hlasovalo všech 15 členů Rady bezpečnosti OSN. Informovala o tom agentura AFP.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,86 +0,108%
USD 22,42 +0,451%
CHF 22,50 +0,462%
24. 2. 19:15 Požár v Mochově mají hasiči pod kontrolou, zůstávají ale na místě
Lidové noviny
Hasiči mají již pod kontrolou požár v areálu mrazíren v Mochově u Prahy, který vypukl v pátek dopoledne. Kvůli možnosti skrytých ohnisek ve zbytcích skladové haly však zůstanou na místě i v noci a v neděli. Zatím není jasné, kdy dorazí také vyšetřoval, bude záležet na stabilitě budovy. Škodu majitel odhadl na 100 milionů korun, řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 2. 18:00 RECENZE: Výstava Small Worlds. Velké příběhy uzavřené v malém světě
Lidové noviny
Zatímco synové dědili v bohatých britských rodinách domy a statky, na dcery zbyl jen nábytek a ošacení. Proto od svých otců dostávaly domečky pro panenky, které byly přesnými replikami rodinných sídel. Jejich sbírka je nyní k vidění v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 2. 14:48 S lobbistou Šloufem se rozloučila zaplněná síň krematoria. Za Zemana přivezl kytici Nejedlý
Lidové noviny
Političtí souputníci, rodina a přátelé se v sobotu před polednem ve velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze rozloučili s lobbistou a někdejším vlivným členem sociální demokracie Miroslavem Šloufem. Bývalý poradce Miloše Zemana zemřel před týdnem po dlouhé těžké nemoci ve věku 69 let. Dlouholetí sociální demokraté, kteří přišli, postrádali na pietním rozloučení představitele nynějšího vedení strany. Hrad zastupoval na pohřbu poradce prezidenta Martin Nejedlý.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 2. 14:27 Hala v Mochově stále hoří, stupeň poplachu byl snížen, na místě je až 30 jednotek
Lidové noviny
Hasiči v areálu mrazíren v Mochově u Prahy stále likvidují požár skladové haly, který vypukl v pátek dopoledne. Zvláštní stupeň poplachu, který se používá v mimořádných situacích, snížili na třetí stupeň. Dohašují ohniska požáru s pomocí speciální těžké techniky, která rozebírá stavební konstrukce haly. Nadále hrozí zřícení budovy, vyšetřovatelé se proto na místo dostanou až v neděli nebo v pondělí, řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 2. 11:56 Meteorologové varují před mrazy, oteplí se koncem týdne. Teplota může klesnout až pod 30 stupňů
Lidové noviny
Meteorologové varují před silnými mrazy, které mají nastoupit dnes v noci. Až do druhé poloviny příštího týdne očekávají minimální teploty od minus 15 do minus deseti stupňů Celsia. V tradičně nejstudenějších místech ale může teplota klesnout i pod minus 30. Výstrahu v sobotu vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
 To se mi líbí Odpovědět
24. 2. 11:24 S lobbistou Šloufem se rozloučila zaplněná síň krematoria. Za Zemana přivezl kytici Nejedlý
Lidové noviny
Političtí souputníci, rodina a přátelé se před polednem ve Strašnicích rozloučili s lobbistou a někdejším vlivným členem ČSSD Miroslavem Šloufem. Architekt úspěchů Miloše Zemana měl pohřeb v sobotu ve Strašnickém krematoriu. Avizovanou kytici od Zemana donesl jeho poradce Martin Nejedlý.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 2. 10:59 V noci na sobotu bylo až 13 stupňů pod nulou, rekordy ale nepadly
Lidové noviny
Teploty v noci na sobotu se v Česku pohybovaly nejčastěji mezi minus 13 a minus sedmi stupni Celsia. Na třech měřicích stanicích klesly až dvacet stupňů pod bod mrazu. Vůbec nejchladněji bylo na šumavské Jezerní slati, kde teploměr klesl na minus 23,6 stupně. ČTK to řekl Pavel Šimandl z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
 To se mi líbí Odpovědět
24. 2. 10:32 Hala v Mochově stále hoří, na místě je těžká technika, na místě je až 30 jednotek
Lidové noviny
Na místě požáru v areálu mrazíren v Mochově u Prahy začala v sobotu dopoledne pracovat těžká technika, s jejíž pomocí hasiči strhli část stěny hořící haly, řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda. Skladová hala hoří už více než 24 hodin, škodu majitel v pátek odhadl na 100 milionů korun. Zásah hasičů potrvá podle mluvčího určitě celý den, možná ještě v neděli.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 2. 9:00 Buď budeme ve vládě, anebo v opozici, říká nový šéf ČSSD Hamáček
Lidové noviny
Rozštěpení poslaneckého klubu ČSSD v případě dohody o vzniku vlády s účastí ČSSD Jan Hamáček nepředpokládá. Pokud členové strany ve vnitrostranickém hlasování takovou dohodu schválí, nově zvolený předseda sociálních demokratů a první místopředseda Poslanecké sněmovny očekává, že to poslanecký klub bude respektovat. Rozhovor s Janem Hamáčkem, který vychází v sobotních LN, připravil Ondřej Koutník.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 2. 6:36 Rýžový nákyp s meruňkami. Stálice, která nezklame
Lidové noviny
Pod anglickým výrazem “comfort food” si můžete představit jídlo, které vás zahřeje, zasytí, uspokojí, uvolní a navíc vám s největší pravděpodobností připomene dětství. Comforf food totiž především musí mít nostalgickou nebo sentimentální hodnotu. Pro každého to může být zcela rozdílný pokrm, ale podle mého názoru sem určitě patří rýžový nákyp.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 2. 5:00 ‚Zlatý padák‘ pro končícího šéfa České pošty. Na cestu dostane 8,5 milionu korun
Lidové noviny
Česká pošta vybaví odcházejícího šéfa Martina Elkána štědrým „zlatým padákem“. Díky podmínkám pracovní smlouvy a konkurenční doložce odejde s ­8,5 milionu v kapse. LN to potvrdil člen vlády.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Čtvrtek, 21. června 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat