Zpět MF Dnes Sobota, 20. ledna 2018
Hledat Rubriky 20. 1.

MF Dnes

Sobota, 20. ledna 2018
Close
Inzerce
20. 1. 21:51 Předsedou Zelených se stal Petr Štěpánek, starosta Prahy 4
MF Dnes
Předsedou Zelených se v sobotu stal Petr Štěpánek, starosta Prahy 4. Většinu získal už v prvním kole volby. Měl dva protikandidáty, radního Prahy 7 Františka Voseckého a horolezce a učitele Jana Šlechtu. Ve straně je od roku 2003. Povoláním je biolog a vysokoškolský pedagog.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,73 +0,105%
USD 22,59 -0,080%
CHF 22,69 -0,238%
20. 1. 20:57 Při požáru hotelu v centru Prahy zemřeli dva lidé, další jsou v nemocnicích
MF Dnes
V hotelu v pražské Náplavní ulici vypukl v sobotu po 18. hodině požár. Dva lidé zemřeli, několik dalších je zraněno. Někteří velmi vážně. Záchranná služba aktivovala traumaplán. Plameny se podařilo asi po hodině uhasit, vyšetřovatelé nyní uvnitř hotelu pátrají po příčině požáru.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 20:40 PŘÍMÝ PŘENOS: Při požáru hotelu v centru Prahy zemřeli dva lidé
MF Dnes
V pražské Náplavní ulici vypukl v sobotu po 18. hodině požár. Dva lidé zemřeli, desítky dalších jsou zraněny. Někteří velmi vážně. Záchranná služba aktivovala traumaplán. Plameny se podařilo asi po hodině uhasit, vyšetřovatelé nyní uvnitř hotelu pátrají po příčině požáru.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 20:06 Izraelští rabíni se inspirují Anne Frankovou, velí k ukrývání migrantů
MF Dnes
Skupina izraelských rabínů v čele se sestrou slavné americké komičky Sarah Silvermanové vytáhla do boje proti vyhoštění migrantů ze subsaharské Afriky. V rámci kampaně inspirované životními osudy Anne Frankové apelují na občany, aby běžence schovávali u sebe doma. Argumentují tím, že lidem na útěku hrozí v jejich rodných zemí smrt.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 19:54 ŽIVĚ: V centru Prahy poblíž nábřeží hořel hotel, dva lidé zemřeli
MF Dnes
Pražští hasiči zasahují po požáru hotelu v Náplavní ulici u Masarykova nábřeží. Nejméně dva lidé zemřeli, desítky dalších jsou zraněny. Někteří velmi vážně. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Záchranná služba aktivovala traumaplán.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 19:32 Katastrofa strany mě zasáhla, napsal Zeman platformě Zachraňme ČSSD
MF Dnes
Prezident Miloš Zeman se týden před druhým kolem volby na Hrad vložil do situace v ČSSD. Podpořil platformu uvnitř strany Zachraňme ČSSD, která se sešla v Táboře. „Nejsem lhostejný. Se vší vážností říkám, že mne katastrofa sociální demokracie zasáhla. Jako bývalého předsedu, který tuto politickou stranu dovedl do Strakovy akademie,“ napsal jí Zeman.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 18:30 ŽIVĚ: V centru Prahy poblíž nábřeží hoří hotel, hasiči evakuují ubytované
MF Dnes
Pražští hasiči zasahují u požáru hotelu v Náplavní ulici u Masarykova nábřeží, evakuují lidi z objektu. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu, uvedl mluvčí Martin Kavka.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 18:05 Ztracená 13letá Alice, chycený komplic české pašeračky a obří koulovačka
MF Dnes
Sledujte Zprávy iDNES.tv, dozvíte se mimo jiné, že policie hledá 13letou Alici Jelínkovou, která místo do školy v Jirkově odjela do Prahy a nikdo o ní neví, v Pákistánu zadrželi komplice české pašeračky a na Letné byla odpoledne obří koulovačka, přestože v Praze není ani vločka sněhu. Video z Havířova zaznamenalo tragickou nehodu, při které po srážce auta s autobusem zemřel mladý řidič.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 17:42 V Českých Budějovicích se srazila dvě auta a vjela do dětí na přechodu
MF Dnes
V Českých Budějovicích se srazila dvě osobní auta. V tu chvíli poblíž stála skupinka dětí, do kterých jeden z vozů najel. Podle prvních informací mluvčího jihočeské policie jsou čtyři děti zraněné.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 17:28 Při honu na Kutnohorsku někdo postřelil myslivce. Ten na místě zemřel
MF Dnes
V sobotu odpoledne vyjížděli policisté k tragické události na Kutnohorsku. Při honu zde byl postřelen třiasedmdesátiletý myslivec, který zraněním podlehl. Policie se případem intenzivně zabývá a vyšetřovatelé jsou stále na místě.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 16:45 Velbloud způsobil v poušti další smrtelnou nehodu, Izrael plánuje čipování
MF Dnes
Izraelští zákonodárci chtějí beduínům nařídit, aby registrovali a očipovali své velbloudy. Mohutná toulající se zvířata v Negevské poušti od roku 2007 způsobila stovky vážných dopravních nehod, píše izraelský list The Jerusalem Post. Srážka s velbloudem skončila tragicky už i letos, v úterý při ní zemřel třináctiletý chlapec.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 16:10 Na Letné se lidé bavili při obrovské koulovačce, sníh dovezli z Krkonoš
MF Dnes
Ačkoli v Praze v posledních dnech prakticky nesněžilo, zorganizovala dvojice studentů na sobotu koulovačku na Letné. Pro čerstvou munici dojeli až do Krkonoš.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 15:27 Ples v duchu první republiky. Plzeň slaví výročí vzniku Československa
MF Dnes
Plesem města Plzně odstartovaly oslavy stého výročí vzniku samostatného Československa v západočeské metropoli. Bál se nesl v duchu první republiky. Dámy se předvedly v elegantních šatech, pánové se jim dvořili a život pátečního večera vypadal tak nějak kulturně výš.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 13:51 Turecko zahájilo v syrském Afrínu pozemní operaci, prohlásil Erdogan
MF Dnes
Turecká armáda v sobotu v severosyrském Afrínu, který ovládají kurdské milice YPG, de facto zahájila pozemní operaci. Řekl to turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Turecko začalo Afrín ze svého území ostřelovat v pátek, Ankara operaci zdůvodňuje mimo jiné snahou zabezpečit turecké hranice.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 12:53 V Pákistánu zadrželi komplice Češky, která převážela heroin
MF Dnes
Pákistánské úřady zadržely komplice Češky Terezy H., u které celníci na letišti v Láhauru našli devět kilogramů heroinu. Komplice policisté dopadli na základě výpovědi Češky. V sobotu to napsal pákistánský server SAMAA.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 12:30 Ve vězení se naučil i kastrovat. Na svobodě by chtěl vlastní stádo ovcí
MF Dnes
Petr Hokynář dostal za řízení pod vlivem alkoholu 33 měsíců nepodmíněně. Trest si odpykává ve Věznici Jiřice, kde úspěšně absolvoval kurz Včelař a nyní dokončuje rekvalifikační kurz Chovatel. Při něm se naučil starat o zvířata a dokonce je i kastrovat. Doufá, že po návratu na svobodu bude mít kvůli přivýdělku své vlastní stádo.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 11:52 V Turecku narazil autobus do stromu u dálnice, zemřelo jedenáct lidí
MF Dnes
Jedenáct lidí přišlo o život a dalších 46 bylo zraněno při nehodě autobusu, která se stala v noci na sobotu na dálnici na severozápadě Turecka. Autobus narazil do stromů u krajnice. S odkazem na turecký tisk o tom v sobotu informovala agentura AFP.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 11:30 PŘEHLEDNĚ: Spor s „Rakeťákem“ i covfefe. Donald Trump slaví rok ve funkci
MF Dnes
Donald Trump slaví rok ve funkci prezidenta Spojených států. V čele světové velmoci byl výrazný především na poli zahraniční politiky, úspěch slavil i s velkou daňovou reformou. Popularitu mezi voliči mu to však nezískalo. Server iDNES.cz pro vás sestavil přehled výrazných počinů Trumpa během dosavadního působení v Bílém domě.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 10:19 Policie pátrá po dívce z Chomutovska. V pátek nedorazila do školy
MF Dnes
Od pátečního večera pátrá policie po třináctileté Alici Jelínkové, která se nevrátila domů na Chomutovsko. Dopoledne odjela do Prahy, z ní se měla vracet autobusem, který odjížděl v 16:50, ale zřejmě vystoupila na dřívější zastávce. Panují obavy, že si mohla ublížit. Policie se obrací na veřejnost o pomoc při pátrání.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 10:05 Voda dojde 22. dubna. Kapské město je na suchu, šetřit musí i turisté
MF Dnes
Klimatické změny přinášejí do některých světových regionů dosud nevídaná horka. S nimi přicházejí regiony o zdroje pitné vody. V jihoafrickém Kapském městě je situace kritická, pitná voda zde podle úřadu při stávajícím vývoji dojde na sklonku dubna. Město apeluje na občany, aby vodou šetřili, jak jen to je možné.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 9:29 Všude jsme byli za exoty, líčí nomád hromadné putování ve stařičké avii
MF Dnes
Po deseti letech studií geologie na Masarykově univerzitě v Brně se Vojtěch Wertich vydal na cesty. Spolu s partou dalších mladých lidí projel Rusko, Mongolsko, Maroko, Západní Saharu, Skandinávii, Pobaltí a Jižní Ameriku. A to všechno ve stařičké Avii 30 z roku 1974.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 9:16 V Havířově se srazil autobus s autem, jehož řidič na místě zemřel
MF Dnes
U tragické dopravní nehody museli zasahovat v pátek pozdě večer záchranáři v Havířově, kde se srazil autobus s osobním autem. V něm zůstal zaklíněný řidič, který vinou nehody zemřel. Záchranáři ošetřovali ještě jednoho muže z autobusu.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 8:47 Senát USA neschválil rozpočet vlády, která teď nemá peníze na provoz
MF Dnes
Americký Senát se nedokázal včas dohodnout na dočasném rozpočtu pro federální vládu Spojených států, která tak nyní nemá k dispozici peníze pro financování běžného provozu. To zřejmě povede k přechodnému uzavření části vládních úřadů, nezbytné vládní aktivity by však měly dál fungovat.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 1. 0:01 Velká jízda do pekla. Život Terezy, kterou drží v Pákistánu za pašování drog
MF Dnes
Jednadvacetiletou Terezu H. přivedl divoký styl života až do pákistánské vazby za pašování drog. Se svou kamarádkou pracovaly jako luxusní společnice a zvykly si na drahé šperky, kabelky a telefony. Za život v přepychu byly dívky ochotné udělat cokoli. Tušily, že to nemůže skončit dobře.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pondělí, 20. srpna 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat