Zpět Lidové noviny Středa, 22. listopadu 2017
Hledat Rubriky 22. 11.

Lidové noviny

Středa, 22. listopadu 2017
Close
Inzerce
22. 11. 2017, 20:02 AfD šokovala parlament návrhem vracet syrské uprchlíky do vlasti
Lidové noviny
Pravicově populistická Alternativa pro Německo (AfD) ve středu vyvolala ve Spolkovém sněmu vlnu pobouření návrhem začít vracet syrské uprchlíky zpět do jejich vlasti. Situace v rozsáhlých částech Sýrie se podle strany v posledních měsících „podstatně zlepšila“ a teroristická organizace Islámský stát (IS) byla vytlačena.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,42 -0,035%
USD 20,71 +0,237%
CHF 21,69 -0,069%
22. 11. 2017, 19:20 Policie odložila vyšetřování únosu pěti Čechů v Libanonu
Lidové noviny
Národní centrála proti organizovanému zločinu v minulých dnech odložila vyšetřování případu pěti Čechů, kteří byli předloni uneseni v Libanonu. Odůvodnila to nedostatkem informací. Pět mužů se do Česka vrátilo loni v únoru, v den jejich návratu byl z české vazby propuštěn libanonský agent Alí Fajád, o jehož vydání Česko požádaly Spojené státy kvůli podezření z napojení na teroristickou organizaci.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 11. 2017, 18:39 Pátrání po argentinské ponorce pokračuje již týden. Posádce brzy dojde kyslík
Lidové noviny
Od zmizení argentinské ponorky uběhl týden. Šance na přežití posádky se snižuje, neboť podle expertů dochází na palubě zásoba kyslíku. Po plavidle, které těsně před zmizením ohlásilo poruchu baterií, pátrá v tuto chvíli 49 lodí a celkem čtyři tisíce lidí.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 11. 2017, 16:05 Ruský armádní web se omluvil za lživý článek o invazi 1968. Podle Zemana ho psal šílenec s vylízaným mozkem
Lidové noviny
Ruská armádní televize Zvezda se omluvila za lživý článek o invazi do Československa v roce 1968. Na facebooku to oznámil mluvčí prezidenta Miloše Zemana, který je právě na státní návštěvě Ruska a proti obsahu článku se ohradil. Zvezda sporný text zveřejnila na svém webu v úterý, ve středu na jejím serveru dostupný nebyl. Zato se tam objevil obsáhlý článek o průběhu Zemanovy návštěvy.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 11. 2017, 14:00 Český nácek míří do světa. Daliborek a další české filmy se představí na festivalu v Amsterdamu
Lidové noviny
Třicátý ročník Mezinárodního festivalu dokumentárního filmu IDFA v Amsterodamu má na programu hned tři tuzemské tituly. V soutěžních sekcích se představují dva dokumenty: Nic jako dřív, příběh čtyř teenagerů v českém pohraničí, a Švéd v žigulíku, o snaze švédského manažera zachránit legendární sovětskou značku Lada.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 11. 2017, 10:12 Soud uznal Nečasovou a zpravodajce vinnými za zneužití tajné služby
Lidové noviny
Soud uznal Nečasovou a trojici zpravodajců vinnými v kauze zneužití Vojenského zpravodajství. Předchozí soudkyně obžalované opakovaně osvobodila.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 11. 2017, 8:22 Pelikán: Při výměně Čechů za Fajáda zvítězil zájem o životy, nad zájmy spojenců
Lidové noviny
Při vyjednávání o výměně pětice Čechů za Libanonce Alího Fajáda, jehož vydání žádaly Spojené státy, byly prioritou životy českých občanů. „Priorita byla, aby se čeští občané vrátili živí a v celku do vlasti,“ řekl v rozhovoru pro server Aktuálně.cz arabista Petr Pelikán, který před téměř dvěma lety výměnu vyjednal. Skutečnost, že Česko nemohlo Fajáda vydat Američanům, vnímá jako důstojnou prohru.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 11. 2017, 6:39 Prsteny inspirované hladinou. Česká šperkařka se zachytila kruhy na vodě
Lidové noviny
Šperkařka Kristýna Malovaná představila novou kolekci inspirovanou vodní hladinou. „Vždycky mě bavilo pozorovat kruhy na vodní hladině, které buď dělaly potápky, nebo hozený kamen, nebo jemný déšť. Snažím se vnímat tyhle věci i ve městě, kde i kaluž vám přinese tenhle zážitek a vy se na chvíli přenesete někam úplně jinam,“ říká.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 11. 2017, 6:24 PUNČOCHÁŘ: Co s dýní? Není jen na polévku, skvělá je i do koláčů
Lidové noviny
Podzim a dýně k sobě patří už nějaký ten pátek. Dýňovou polévku má na svém podzimním menu snad každá restaurace nebo bistro. V posledních letech se dýně, a hlavně polévka z této super zeleniny, dostala i do nejedné domácnosti a recepty na tu nejlepší dýňovou polévku lítají po sociálních sítích i dalších médiích.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 11. 2017, 6:13 ASI.JATKA: Nechval dítě před večerem aneb Mateřská kritika
Lidové noviny
Víte co, mezi Asiaty se chvála dětí moc nenosí. Vždycky je co zlepšovat, musíš se snažit víc, příště lépe, … na tenhle stereotyp se navěsila spousta vtipů. Miluju fenomén ASIAN LEVELu, který parádně reflektuje dril, který asijské děti dostávají. A výsledky, kterých dosahují.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 21. března 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat